„Przepowiednia” Gatesa spełniła się w 100%!

Opublikowano: 25.07.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 819

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,60 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
flipper
Użytkownik
flipper

Czuję że ideologicznie jestem praktycznie 100% za tym co mówisz i piszesz. Podziwiam Cię za silne zaangażowanie. Wspieram Cię duchowo, bo fizycznie nie jestem w stanie, lub w przeciwieństwie do Ciebie boję się konsekwencji takiej odwagi. Trzymam kciuki za cały ruch mający za zadanie uświadomienie prawdziwej rzeczywistości wszystkim którzy jeszcze chociaż trochę myślą. Ale w tym wszystkim chciałbym Ci jednak zwrócić uwagę na zagrożenie jakie mogą tworzyć Twoje komentarze. Chodzi mi w szczególności o te rokowania “co aktualna władza może nam jeszcze zrobić”. Twoje opinie i refleksje a zwłaszcza przewidywania i hipotetyczne rozważania; statystycznie w dużym stopniu sprawdzają się. To bardzo budujące i ale i bardzo niebezpieczne. Podkreślam “niebezpieczne”, bo poza grupą docelową w której jak mi się wydaje i ja się znajduję, twoich komentarzy słuchają również i oNI.
oNI Twoje (w szczególności krótkoterminowe przewidywania) realizują.
Wykorzystują je

Proszę weź to w jakiś sposób pod uwagę.