Przemytnicy sprzedają imigrantów innym przemytnikom

Opublikowano: 29.05.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 8

Uchodźcy w Libii, którzy próbowali uciec z nielegalnych obozów, zostali ranni lub zastrzeleni przez przemytników, w których obozie znajdowali się. Jest to kolejny dowód na brutalność gangów przemytniczych w tamtej części świata.

Ten okrutny incydent miał miejsce w zeszłym tygodniu. Organizacja Lekarze bez Granic ogłosiła, że ponad stu czarnoskórych uchodźców próbowało uciec z obozu przemytniczego starając się uniknąć internowania. Ci, którzy przeżyli, oznajmili, że ofiar śmiertelnych jest co najmniej 15, natomiast 25 osób zostało poddanych leczeniu szpitalnemu w mieście Bani Walid; niektórzy z nich mieli poważne rany postrzałowe.

Jak się okazuje imigranci byli internowani oraz wielokrotnie odsprzedawani przez przemytników innym przemytnikom. Niektóre osoby poinformowały organizację, że są w niewoli od 3 lat, a ciała kilkunastu więźniów wykazywały wyraźne oznaki tortur, między innymi elektrowstrząsów.

Autorstwo: BT
Na podstawie: faz
Źródło: Swiato-Podglad.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ