Przelot UFO w 4K

Opublikowano: 24.05.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1233

Właściciel drona sfilmował przelot niezwykle szybkiego UFO w porcie San Clemente del Tuyú w prowincji Buenos Aires w Argentynie. Dostępne ujecia nie wskazują na to aby pojazd miał skrzydła lub jakiekolwiek widoczne źródło napędu.

Oczywiście należy tu zauważyć, że sam fakt iż nie zdołano zidentyfikować tego pojazdu, nie powinien być traktowany jako dowód za którąkolwiek z wersji. Równie dobrze, może to być tajna ziemska technologia, lub pojazd należący do innej cywilizacji, która odwiedza naszą planetę. Trudno byłoby uwierzyć, że był to drugi dron, ponieważ prędkość z jaką wleciał i wyleciał z kadru, była zdecydowanie zbyt duża. Z dużą dozą pewności, można powiedzieć, że nie był to pojazd cywilny.

Tym co zdecydowanie wyróżnia ten incydent na tle wielu innych, jest bardzo dobra jakość nagrania. Przywykliśmy już do poddawania w wątpliwość ujęć UFO o wątpliwej jakości. W tym wypadku, kamera zamontowana na dronie, ukazała nam ten tajemniczy obiekt w nieporównywalnie lepszym obrazie. Niestety wciąż był on zaledwie plamą przemykającą przez obiektyw.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

6

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.