Rząd wprowadza apartheid sanitarny

Opublikowano: 11.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1455

Analiza konferencji prasowej rządu. Opinia Krzysztofa Atora Woźniaka o wprowadzeniu w Polsce w przyszłości apartheidu sanitarnego, którą kilka miesięcy temu „YouTube” uznał za fake newsa, właśnie okazała się prawdą. Polska wprowadza niezgodną z „Konstytucją” segregację sanitarną. Uciążliwe obostrzenia będą dotyczyć tylko nieszczepionych, chociaż szczepionka nie chroni zaszczepionych przed chorobą i jej roznoszeniem. Metoda rządu: luzują obostrzenia wprowadzając apartheid sanitarny, aby po ponownym zaostrzeniu obostrzeń jesienią, gdy wróci sezon grypowy, obywatele byli z apartheidem oswojeni, a winę za „4 falę” można było zwalić na nieszczepionych.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.