Przedsiębiorcy szykują strajk mimo kwarantanny

Opublikowano: 04.04.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 478

Michał Kołodziejczak z AGROUnii krytykuje władze. Twierdzi, że rządzący Polską zamiast pomagać firmom i ludziom podnieść się z kryzysu, podkłada im nogi, by się przewrócili. Przyszłość partii rządzącej jest ważniejsza od przyszłości Polaków?!


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. wert 04.04.2020 23:31

  Dyzio Marzyciel.Z kim chcesz robić przewrót…Przecież ten naród nie jest już zdolny do samodzielnego myślenia o jajach nie wspominając.

 2. realista 05.04.2020 00:50

  gość z ust mi to wyjął! ;)))

  mamy w ogóle niezłego asa w rękawie – możemy wyjść na ulice legalnie zamaskowani! a raczej zamaseczkowani. :DDD choćby wężykiem, co 2 metry, do jednego, drugiego i n-tego sklepu po artykuły pierwszej potrzeby oczywiście, a jak policja zatrzyma to zacząć jeszcze kaszleć. 😀
  właśnie dziś o tym z żoną rozmawialiśmy, choć bardziej w kontekście strajku uwięzionej młodzieży, że bunt może być bolesny. tylko trzeba to zrobić z głową.
  mam nadzieję, że to początek końca tej (i podobnej) władzy…
  niech jeszcze trochę popieprzą o tych wyborach, to im bokiem wyjdzie… .. .

  PS. wert, z kim? może z tobą? bo ze mną na pewno.
  PS2. opium, a dlaczego mężczyźni? a kobiety to co? nie mogą?

 3. Raptor 05.04.2020 02:46

  Gdzie są pieniądze za las? 😀
  Resztki przepuszczone na maseczki, chińskie testy na niby, szczekaczki na pickupach i f-35…
  Wybory się nie odbędą raczej z powodu zamieszek na ulicach, a nie pseudo-epidemii. Sami się zaorają w tej zachłanności władzy.

 4. robi1906 05.04.2020 08:17

  Wert, ten naród został spacyfikowany, przeorany i wytresowany, na każdym elemencie zbiorowiska społecznego które mogło by się zorganizować napotykasz agentów bezpieki szwabskiej czy chazarskiej które pilnują by ten naród nigdy nie wydostał się od zależności kolonializmu, więc bez tego połajania proszę.

  Oczywiście zarząd chazarski doprowadza do unicestwienia tego co jeszcze jest w rękach polskich, czyli całą małą przedsiębiorczość. Mało kto wytrzyma kwarantannę, a jeśli nawet wytrzyma, to “pomoc” chazarskiego zarządu polega na wepchnięciu ludzi w długi.
  jak już to wielokrotnie pisałem Lichwa zawsze wyciąga z każdej nawet nieudanej katastrofy którą powoduje, wyciąga jak największe korzyści dla siebie.
  Moim zdaniem “epidemia” nie wypaliła (być może dlatego, że toczy się walka o której mówi ruch Q-anon). Miało być dużo gorzej, i jest tam gdzie się przygotowano szczepionkami dla starszych, po tem “zabójcze leczenie” i odmowa dostępu do respiratorów, to stąd pierwsze tysiące trupów we Włoszech i Hiszpanii, po tem “epidemia strachu” i “szczepionki i zabójcze leczenie” dla wszystkich.

  Ale jak pisałem plan nie wypalił, ale tak czy siak Lichwa zyska, a potem odczekają rok- dwa, albo ile trzeba i spróbują znowu. Wymordowanie ludzi mają w planach i nic tego nie zmieni, no chyba, że ruch O-anon jest prawdziwy.

  Wracając do Polski, żeby ludzię się obudzili muszą przeżyć wstrząs, miejmy nadzieję że ten okres “kwarantanny” będzie takim wstrząsem, oby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.