Przeciwnicy „szczepień” zablokowali wejścia do stacji TV

Około stu przeciwników szczepień w Londynie zablokowało wejście do budynku, w którym na prawie dwie godziny mieszczą się biura dwóch brytyjskich kanałów telewizyjnych, tj. ITV News i Channel 4 News – podał „The Epoch Times”, powołując się na lokalną policję.

https://www.youtube.com/watch?v=CIXbdqG9g2o

Protestujący, blokując siedziby kanałów telewizyjnych, krzyczeli, że media dezinformują Brytyjczyków o pandemii koronawirusa i szczepionkach na COVID-19. Przybyli agenci antyszczepionkowi są częścią jeszcze większej grupy grup antyszczepionkowców w okolicy.

„Funkcjonariusze na miejscu incydentu wchodzą w interakcję z ochroną budynku i usuwają tych, którzy do niego weszli” – podała londyńska policja w oświadczeniu.

Ponadto wiece przeciwko szczepieniom COVID-19 odbywały się przez około godzinę w pobliżu londyńskiego biura Google. Nie było informacji o aresztowaniach. Wcześniej brytyjski premier Boris Johnson nazwał przeciwników szczepionek szaleńcami. Wyraził nadzieję, że każdy obywatel kraju dostanie szczepionki przeciw grypie.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl