Przeciwnicy „szczepień” zablokowali wejścia do stacji TV

Opublikowano: 27.08.2021 | Kategorie: Media, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1784

Około stu przeciwników szczepień w Londynie zablokowało wejście do budynku, w którym na prawie dwie godziny mieszczą się biura dwóch brytyjskich kanałów telewizyjnych, tj. ITV News i Channel 4 News – podał „The Epoch Times”, powołując się na lokalną policję.

Protestujący, blokując siedziby kanałów telewizyjnych, krzyczeli, że media dezinformują Brytyjczyków o pandemii koronawirusa i szczepionkach na COVID-19. Przybyli agenci antyszczepionkowi są częścią jeszcze większej grupy grup antyszczepionkowców w okolicy.

„Funkcjonariusze na miejscu incydentu wchodzą w interakcję z ochroną budynku i usuwają tych, którzy do niego weszli” – podała londyńska policja w oświadczeniu.

Ponadto wiece przeciwko szczepieniom COVID-19 odbywały się przez około godzinę w pobliżu londyńskiego biura Google. Nie było informacji o aresztowaniach. Wcześniej brytyjski premier Boris Johnson nazwał przeciwników szczepionek szaleńcami. Wyraził nadzieję, że każdy obywatel kraju dostanie szczepionki przeciw grypie.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Vici 27.08.2021 19:37

    Borys i jego kolesie do pierdla, zawszone dziady globalistycznej tyranii. Zasłużyliście na śmierć!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.