Przeciwko CETA zaprotestują też prawicowcy

Opublikowano: 14.10.2016 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 307

Akcja protestacyjna przeciwko CETA, o której wczoraj informowaliśmy, jest protestem środowiska lewicowego, które nie życzy sobie uczestnictwa osób i organizacji o poglądach nacjonalistycznych. Na facebookowym koncie organizatorów czytamy: “Do udziału zapraszamy partnerów społecznych, tj. związki zawodowe, organizacje rolnicze, stowarzyszenia, fundacje, kolektywy i grupy nieformalne oraz partie polityczne z wykluczeniem Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy, Narodowe Odrodzenie Polski, Endecja, Zmiana i innych organizacji szerzących nacjonalizm (decyzje podejmuje Komitet).”

Środowisko wykluczone z protestów postanowiło więc zorganizować własne protesty przeciwko CETA informując: “My zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Narodu i przyszłość Polski, jako kraju suwerennego i samorządnego!”. Czyli w protestach prawicowców mogą wziąć udział osoby o poglądach lewicowych. Będą więc jutro w Warszawie dwie konkurujące ze sobą manifestacje.

Oto miejsca, o których wiemy, że będą prowadzone protesty przeciwko CETA:

SOBOTA – 15.10.2016

Warszawa, godz. 13.00, Ministerstwo Rolnictwa, ul. Wspólna 30, protest lewicowy.

Warszawa, godz. 14.00, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, protest prawicowy.

Kraków, godz. 13.00, Rynek Główny, protest lewicowy.

NIEDZIELA – 16.10.2016

Poznań, godz. 17.30, Plac Wolności, protest prawicowy.

Białystok, godz. 16.00, Urząd Wojewódzki, protest prawicowy.

“Wolne Media” zachęcają organizatorów protestów przeciwko CETA do przypomnienia sobie sytuacji z czasów protestów przeciwko ACTA, gdy “pakt o nieagresji” i “schowanie drażliwych transparentów” na czas protestów tak mocno przestraszyły władzę, że wycofała się z parafowanego porozumienia ACTA. Hippisi protestowali wówczas ramię w ramię ze skinami wykrzykując te same hasła, a protesty zgromadziły miliony obywateli nawet w małych miasteczkach!

A jak jest teraz? Jeśli każdy będzie grał do własnej bramki, protesty będą mniejsze i słabsze ku uciesze władzy. Nie dajcie się podzielić i działajcie razem we wspólnej sprawie ważnej dla wszystkich obywateli. To nie czas na gierki polityczne, “kto ugra więcej” w oczach wyborców, ale czas na wspólny opór przeciwko partiom służącym interesom międzynarodowych korporacji (głównie z USA). Bądźcie dalekowzroczni!

CETA popiera partia rządząca PiS, i jej rzekoma opozycja, czyli PO i Nowoczesna.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

jak widać lewackiej rasie panów (widać jak tolerancyjnej) niespecjalnie zależy, skoro taką segregację i dyskryminację wymuszają

Fenix
Użytkownik
Fenix

Moim duchem was wspieram „My zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Narodu i przyszłość Polski, jako kraju suwerennego i samorządnego!” i popieram .

davNieZmanipulowany
Użytkownik
davNieZmanipulowany

śmierdzi mi to coś to organizowanie strajków w różne dni, w krakowie jest w sobote i w niedziele, po co? zrobić jeden porządny i dlatego mi to śmierdzi, ja jadę albo w sobote albo w niedzielę

agama
Użytkownik

wczoraj protestowano we Wrocławiu

zygryf
Użytkownik
zygryf

TTIP czy CETA dotyczy wszystkich ale pajace z lewicy chcą nawet tak dzielić nas…
Wszyscy razem możemy coś zdziałać, a populiści(pseudo lobbyści) co pod siebie robią takie akcje zostaną zapamiętani i z reszta zdrajców rozliczeni prędzej czy później!

Sława Lechitom!

p.s
I albo Polacy zapomną o animozjach wspólnych albo nas wytrują wybiją i wykupią całkiem zabierając nam; wodę, lasy, pola, prawdziwe jedzenie itp; a dając za to kierat pracy w korporacji,choroby i GMO…Mało nam danin,kłamstw i Usraelskiej okupacji?Kiedy wyciągniemy wnioski?Naszymi nogami możemy codziennie decydować kogo wspierać od kogo kupować itp..Nasze wybory powinny iść w stronę “naszych”. Czyli jak swój do swego po swoje powinniśmy chodzić- na zakupy a nie do obcych !!!

Anna Teresa
Użytkownik

Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO zaprasza na manifestacje przeciwko CETA
do Warszawy.
Zbiórka  15.10 sobotę Gliwice
o godz 6.40 na placu Piastów / koło przystanku Kraków, Katowice/
Katowice plac Andrzeja ul Kopernika
Częstochowa 8 Mac Donald przy autostradzie
Powrót około 20
Jedziemy mikrobusem.
Stowarzyszenie pokrywa koszty transportu
 
Anna Szmelcer
annaszmelcer@wp.pl

razowy40i4
Użytkownik
razowy40i4

Dziel i rządź…
Ja na taką demonstracje poszedł bym nawet z kochankiem żony …
h… nie h… ale swój …

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Razowy heheh padłem jak pet hehe dobre. Pewnie, że nie ma się co lewić i prawić i nie chodzi ło to, że giełemo jest niezdrowe tylko o zapylonko i nieodwracanko. Wiem, że giełemo już zaatakowało co prawda ale wiem też, że warto jednak powalczyć o te dzieci bo chyba je lubimy?

beth
Użytkownik
beth

w mojej ocenie ta informacja jest warta tego by przekazywać ją dalej

http://3obieg.pl/belgia-walonia-blokuje-uklad-ceta

beth
Użytkownik
beth

Jak wszystkim wiadomo;

” w Polsce już nie istnieje CIEMNOGRÓD !!!
tłumaczenia laików zza szklanego ekranu uwłaczają inteligencji Polaków ! ”

– CETA ; to m. innymi; niepłodność, to nowotwory i masa przewlekłych cywilizacyjnych chorób.

Żenada w jaki to oto sposób tzw. telewizja podobno ludzi o nie spranych mózgach śmie łgać w żywe oczy POLAKOM!

http://telewizjarepublika.pl/ceta-owiana-jest-mitami-i-slabymi-argumentami-nie-maja-pojecia-przeciwko-czemu-protestuja,39353.html