Przeciwko CETA zaprotestują też prawicowcy

Opublikowano: 14.10.2016 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 6

Akcja protestacyjna przeciwko CETA, o której wczoraj informowaliśmy, jest protestem środowiska lewicowego, które nie życzy sobie uczestnictwa osób i organizacji o poglądach nacjonalistycznych. Na facebookowym koncie organizatorów czytamy: “Do udziału zapraszamy partnerów społecznych, tj. związki zawodowe, organizacje rolnicze, stowarzyszenia, fundacje, kolektywy i grupy nieformalne oraz partie polityczne z wykluczeniem Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy, Narodowe Odrodzenie Polski, Endecja, Zmiana i innych organizacji szerzących nacjonalizm (decyzje podejmuje Komitet).”

Środowisko wykluczone z protestów postanowiło więc zorganizować własne protesty przeciwko CETA informując: “My zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Narodu i przyszłość Polski, jako kraju suwerennego i samorządnego!”. Czyli w protestach prawicowców mogą wziąć udział osoby o poglądach lewicowych. Będą więc jutro w Warszawie dwie konkurujące ze sobą manifestacje.

Oto miejsca, o których wiemy, że będą prowadzone protesty przeciwko CETA:

SOBOTA – 15.10.2016

Warszawa, godz. 13.00, Ministerstwo Rolnictwa, ul. Wspólna 30, protest lewicowy.

Warszawa, godz. 14.00, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, protest prawicowy.

Kraków, godz. 13.00, Rynek Główny, protest lewicowy.

NIEDZIELA – 16.10.2016

Poznań, godz. 17.30, Plac Wolności, protest prawicowy.

Białystok, godz. 16.00, Urząd Wojewódzki, protest prawicowy.

“Wolne Media” zachęcają organizatorów protestów przeciwko CETA do przypomnienia sobie sytuacji z czasów protestów przeciwko ACTA, gdy “pakt o nieagresji” i “schowanie drażliwych transparentów” na czas protestów tak mocno przestraszyły władzę, że wycofała się z parafowanego porozumienia ACTA. Hippisi protestowali wówczas ramię w ramię ze skinami wykrzykując te same hasła, a protesty zgromadziły miliony obywateli nawet w małych miasteczkach!

A jak jest teraz? Jeśli każdy będzie grał do własnej bramki, protesty będą mniejsze i słabsze ku uciesze władzy. Nie dajcie się podzielić i działajcie razem we wspólnej sprawie ważnej dla wszystkich obywateli. To nie czas na gierki polityczne, “kto ugra więcej” w oczach wyborców, ale czas na wspólny opór przeciwko partiom służącym interesom międzynarodowych korporacji (głównie z USA). Bądźcie dalekowzroczni!

CETA popiera partia rządząca PiS, i jej rzekoma opozycja, czyli PO i Nowoczesna.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

jak widać lewackiej rasie panów (widać jak tolerancyjnej) niespecjalnie zależy, skoro taką segregację i dyskryminację wymuszają

Fenix
Użytkownik
Fenix

Moim duchem was wspieram „My zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Narodu i przyszłość Polski, jako kraju suwerennego i samorządnego!” i popieram .

davNieZmanipulowany
Użytkownik
davNieZmanipulowany

śmierdzi mi to coś to organizowanie strajków w różne dni, w krakowie jest w sobote i w niedziele, po co? zrobić jeden porządny i dlatego mi to śmierdzi, ja jadę albo w sobote albo w niedzielę

agama
Użytkownik

wczoraj protestowano we Wrocławiu

zygryf
Użytkownik
zygryf

TTIP czy CETA dotyczy wszystkich ale pajace z lewicy chcą nawet tak dzielić nas…
Wszyscy razem możemy coś zdziałać, a populiści(pseudo lobbyści) co pod siebie robią takie akcje zostaną zapamiętani i z reszta zdrajców rozliczeni prędzej czy później!

Sława Lechitom!

p.s
I albo Polacy zapomną o animozjach wspólnych albo nas wytrują wybiją i wykupią całkiem zabierając nam; wodę, lasy, pola, prawdziwe jedzenie itp; a dając za to kierat pracy w korporacji,choroby i GMO…Mało nam danin,kłamstw i Usraelskiej okupacji?Kiedy wyciągniemy wnioski?Naszymi nogami możemy codziennie decydować kogo wspierać od kogo kupować itp..Nasze wybory powinny iść w stronę “naszych”. Czyli jak swój do swego po swoje powinniśmy chodzić- na zakupy a nie do obcych !!!

Anna Teresa
Użytkownik

Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO zaprasza na manifestacje przeciwko CETA
do Warszawy.
Zbiórka  15.10 sobotę Gliwice
o godz 6.40 na placu Piastów / koło przystanku Kraków, Katowice/
Katowice plac Andrzeja ul Kopernika
Częstochowa 8 Mac Donald przy autostradzie
Powrót około 20
Jedziemy mikrobusem.
Stowarzyszenie pokrywa koszty transportu
 
Anna Szmelcer
annaszmelcer@wp.pl

razowy40i4
Użytkownik
razowy40i4

Dziel i rządź…
Ja na taką demonstracje poszedł bym nawet z kochankiem żony …
h… nie h… ale swój …

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Razowy heheh padłem jak pet hehe dobre. Pewnie, że nie ma się co lewić i prawić i nie chodzi ło to, że giełemo jest niezdrowe tylko o zapylonko i nieodwracanko. Wiem, że giełemo już zaatakowało co prawda ale wiem też, że warto jednak powalczyć o te dzieci bo chyba je lubimy?

beth
Użytkownik
beth

w mojej ocenie ta informacja jest warta tego by przekazywać ją dalej

http://3obieg.pl/belgia-walonia-blokuje-uklad-ceta

beth
Użytkownik
beth

Jak wszystkim wiadomo;

” w Polsce już nie istnieje CIEMNOGRÓD !!!
tłumaczenia laików zza szklanego ekranu uwłaczają inteligencji Polaków ! ”

– CETA ; to m. innymi; niepłodność, to nowotwory i masa przewlekłych cywilizacyjnych chorób.

Żenada w jaki to oto sposób tzw. telewizja podobno ludzi o nie spranych mózgach śmie łgać w żywe oczy POLAKOM!

http://telewizjarepublika.pl/ceta-owiana-jest-mitami-i-slabymi-argumentami-nie-maja-pojecia-przeciwko-czemu-protestuja,39353.html