Protesty antypandemiczne na całym świecie

Opublikowano: 07.02.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2702

W ostatnim czasie najgłośniej zrobiło się o protestach w stolicy Kanady – Ottawie, co wcale nie oznacza, że w innych miejscach sytuacja się uspokoiła i, jak czasami możemy usłyszeć w polskich mediach, w innych krajach „nikt nie ma problemu″ z segregacją sanitarną czy obowiązkowym szprycowaniem. Na całym świecie zaczęły się ogromne protesty. Ludzie sprzeciwiają się obostrzeniom koronawirusowym, segregacji sanitarnej i obowiązkowym szczepieniom. Media głównego nurtu tego jednak nie pokazują.

Mieszkańcy Frankfurtu, Hamburga, Weiden, Karlsrue, Ambergi protestują przeciwko wszelkim środkom zdrowotnym… W całych Niemczech, w ponad 2000 miastach, protesty odbywają się codziennie i bez przerwy!

W sieci pojawiły się nagrania m.in. z Włoch czy Francji, gdzie manifestacje trwają już trzydziesty tydzień z rzędu. Na ulice wychodzili także mieszkańcy Szwajcarii, Niemiec, Austrii oraz Finlandii.

„Tysiące osób zebrało się przed Palazzo Barbieri w Weronie, aby zaprotestować przeciwko drakońskiemu reżimowi szczepionkowemu we Włoszech” – pisze Michael P. Senger.

„Niewiarygodna demonstracja przed Wieżą Eiffla w Paryżu, jak Francuzi wychodzą na ulice 30. tydzień z rzędu protestów przeciwko szczepionkom i tyranii COVID” – zachwyca się Michael P. Senger.

Źródła wideo: Twitter.com [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] i inne
Źródło: LegaArtis.pl [1] [2]
Korekta i kompilacja: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 07.02.2022 16:57

    Za słabo poszło potworom szprycowanie, zaraz zapewne wyciągną plan B i zaczną wprowadzać w życie, ale co to będzie za życie?…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.