Proroctwa inkaskich szamanów

Opublikowano: 21.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1025

Od 1949 roku kiedy to potężne trzęsienie ziemi rozerwało podwaliny kościoła w Cuzco starzy inkascy szamani odebrali to jako znak czasów nadejścia nowej epoki. Lecz zanim ona nadejdzie i w pełni się rozwinie, cały świat czeka wielkie oczyszczenie. Tak jak na kobietę rodzącą nadchodzą bóle, tak nadejdą bóle oczyszczenie tego świata. Q’ero – szamani wyruszyli w cztery strony świata, aby głosić nowinę i przygotowanie świata na nadejście nowej epoki. Głoszą proroctwa i nauki pojednania skłóconych ras i całego świata. Czy to nowy kult słońca, któremu towarzyszą niejednokrotnie kontrowersyjne wydarzenia?

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.