Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd

Opublikowano: 02.09.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2123

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm i form zachowań. Programy te wykorzystują techniki i mechanikę skonstruowaną na początku XX wieku przez m.in. Grupę Frankfurcką czy Tavistock Institute.

W ostatnich dekadach takie programy normalizowały wszechobecne kamery monitorujące społeczeństwa za pomocą programów typu „Big Brother”, humanoidalne roboty za pomocą filmów typu „Transformers”, czy wszczepianie czipów do ludzi poprzez serię gier komputerowych a’la „Cyberpunk”.

Programy te wyprzedzają realne pojawienie się planowanych globalnych zmian o przynajmniej 5-10 lat wypełniając przestrzeń kulturową nowymi symbolami, obrazami, filmami, muzyką czy zabawkami. Stąd bardzo interesującą jest analiza nowych tendencji w sztuce, która głównie przez film porusza planowane zagadnienia.

Ostatnim dużym tematem były filmy o zombie, połączone z wysypem zabawek dla dzieci i manewrami wojskowymi w tym zakresie. Co ciekawe na ewentualność takich „chorób” szykują się nie tylko rządy i ich armie, ale również prywatne firmy.

Firma Amazon w swojej polityce ma zapisy dotyczące zaprzestania usług podczas apokalipsy zombie: „Jednak to ograniczenie nie będzie miało zastosowania w przypadku wystąpienia (poświadczonego przez Centrum Kontroli Chorób Stanów Zjednoczonych lub organ zastępujący) szeroko rozpowszechnionej infekcji wirusowej przenoszonej przez ugryzienia lub kontakt z płynami ustrojowymi, które powodują reanimację ludzkich zwłok, które próbują konsumować żywe ludzkie ciało, krew, mózg lub tkankę nerwową i prawdopodobnie doprowadzi do upadku zorganizowanej cywilizacji”. Jest to zawarte w paragrafie 42.10. AWS Service Terms.

Jeśli całe zagadnienie byłoby jedynie rozrywką dla mas to z pewnością prywatne firmy, by to zbagatelizowały i nie budowałyby wokół tego swojej polityki. Na marginesie należy wspomnieć, że takie choroby już od dekady rozprzestrzeniają się wśród zwierząt.

Najnowszym natomiast motywem promowanym przez filmy, zabawki, sztukę jest hybrydyzacja ludzi.

Obecnie duże produkcje tj. Sweet Tooth, poruszają te zagadnienia gloryfikując sterylizację ludzi i narodziny hybryd.

To samo zagadnienie jest w nowym filmie „Lamb”, gdzie ludziom rodzi się hybryda.

W tym samym czasie dla dzieci pojawiły się już całe serie zabawek – dzieci hybryd, pół-ludzi pół-zwierząt. Są tego dziesiątki, jeśli nie setki typów.


Promowanie takich hybryd z pewnością nie jest przypadkiem, ponieważ zabawki i filmy te są delikatnie rzecz ujmując chore i trudno jest uwierzyć w to, że powstają tylko ze względu na niszowy wynaturzony popyt na takie produkty.

Wydaje się, że jest to nowy globalny trend promowany odgórnie, który wieści kolejną planowaną przez globalistów katastrofę – produkcji hybryd dla pobierania od nich narządów dla ludzi.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. agama 02.09.2021 17:53

    kontakt nr 251 z 3 lutego 1995 roku m. in. o hybrydach zwierzęco-ludzkich i cyborgach i co z tego wyniknie

    https://eraintegracji.pl.tl/Zapisy-kontaktow.htm

    http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Contact_Report_251

  2. Flibusta 02.09.2021 18:04

    Wygląda na to – jeśli jest to prawda – że szykuje się zamach na podział pomiędzy rodzajami i rodzinami zwierząt i roślin oraz ludzi. No i czy można się dziwić, że starożytna Księga Rodzaju mówi o tym, że “każde stworzenie zepsuło swoją drogę na ziemi” i daje znać, że stało się to z powodu postępowania ludzi ( trochę tak jak Biblia Gdańska podaje). Na genetyczne manipulacje i hybrydyzację i wskazują słowa o “zwierzętach czystych i nieczystych”. Na czym bowiem miałaby polegać “nieczystość” niektórych zwierząt? Bardzo możliwe, że na nieczystości genetycznej. Jeśli robiono to na skalę masową, to tylko kataklizm ogólny mógł zlikwidować zagrożenie dla systemu podtrzymywania życia na naszej planecie…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.