Projekt rezolucji w sprawie terenów okupowanych

Opublikowano: 15.12.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 485

W środę 17 grudnia palestyńscy przywódcy przedstawią projekt rezolucji ONZ. Chcą w niej zawrzeć ultimatum dla Izraela, który w ciągu dwóch lat miałby wycofać się z terenów okupowanych. Projektem miałaby zająć się Rada Bezpieczeństwa. Izrael na razie nie komentuje zapowiedzi Palestyńczyków.

Sytuacja na Bliskim Wschodzie była 14 grudnia tematem rozmów szefów dyplomacji USA i Rosji. John Kerry i Siergiej Ławrow spotkali się w Rzymie i przez trzy godziny rozmawiali w cztery oczy w rezydencji amerykańskiej ambasady. W komunikacie, który po spotkaniu opublikowała agencja Itar Tass napisano, że rozmowa dotyczyła Bliskiego Wschodu.

Deklaracja palestyńskich przywódców może spowodować kolejne napięcia na Bliskim Wschodzie. Premier Izraela Benjamin Netanjahu jeszcze przed podaniem konkretnego terminu głosowania w Radzie Bezpieczeństwa zapowiedział, że Izrael odrzuca wszelkie rozmowy na temat oddania Zachodniego Brzegu oraz wschodniej Jerozolimy.

Autor: jkl
Źródło: Lewica.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bXXs 18.12.2014 19:46

    Ucze moje dzieci prawdę o zbrodniach na semitach popełnianych przez Chazarów. Kiedy wyniszczą tą ziemie i jej dzieci, zacznie się tworzenie mitologii Izraela pełną parą. Może świat zapomni Palestyńczyków i ich holokaust, ale moje dzieci będą o tym przypominać tak jak mój dziadek uczył mnie prawdy o Katyniu czy agresji Niemców (nie Faszystów czy Hitlerowców), Rosjan (a nie sowietów), Słowaków i Ukraińców w 39roku. Uczył mnie o kosmatych żydach z ruskimi gwiazdami jak mordowali widłami, piłami i gwałcili umierające, poranione kobiety i dzieci. Strzelali do skatowanych i zakutych Polaków patriotów i bohaterów niepodległej Polski. Jeszcze będzie wolna i niepodległa. Polska rozkwitnie. Ludzie się budzą coraz szybciej i widzą przez kłamstwa i propagande.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.