Projekt Grunge i Raport nr 13. Kto się bawi w Predatora?

Opublikowano: 19.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 435

Projekt Grange powstał w 1949 roku i działał do końca 1951 roku. Jego dowództwo starało się zbadać niezidentyfikowane obiekty latające i różne anomalne zjawiska lotnicze, próbując osiągnąć bezstronny konsensus w tej sprawie, stosując podejście naukowe i standardowe procedury wywiadu wojskowego. Kiedy go odtajniano zgodnie z ustawą o dostępności dla społeczności okazało się, że wśród wielu odtajnionych już raportów znajduje się jeden, który prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Raport nr 13 jest tak tajny, że tylko jedna osoba ma do niego prawdopodobnie dostęp. Co zawiera ów raport?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o