Projekt Grunge i Raport nr 13. Kto się bawi w Predatora?

Opublikowano: 19.06.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 938

Projekt Grange powstał w 1949 roku i działał do końca 1951 roku. Jego dowództwo starało się zbadać niezidentyfikowane obiekty latające i różne anomalne zjawiska lotnicze, próbując osiągnąć bezstronny konsensus w tej sprawie, stosując podejście naukowe i standardowe procedury wywiadu wojskowego. Kiedy go odtajniano zgodnie z ustawą o dostępności dla społeczności okazało się, że wśród wielu odtajnionych już raportów znajduje się jeden, który prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Raport nr 13 jest tak tajny, że tylko jedna osoba ma do niego prawdopodobnie dostęp. Co zawiera ów raport?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.