Profesorowa na prowincji

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 542

Danuta Srzednicka już jako emerytka, po stracie męża i mając pod opieką chorą matkę, zmieniła duże miasto i środowisko artystyczne, z którego się wywodzi, na wiejskie życie. Od prawie trzydziestu lat pełni posługę gospodyni na plebanii, choć przyznaje, że z natury jest bałaganiarzem i nie wie, jak ksiądz z nią wytrzymuje. „Na końcu świata”, w niewielkim Przewodowie przy granicy z Ukrainą, cieszą ją spokój, kontakt ze zwierzętami i bliskość natury, ale coraz bardziej doskwierają brak sił i tęsknoty… Chce wrócić do Krakowa, by otworzyć nowy rozdział w życiu – znów poświęcić się malowaniu.

Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.