Czy prezydent Ukrainy cierpi na uzależnienie?

Opublikowano: 22.01.2023 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6220

Yuri Bardash, założyciel projektów Mushrooms, Quest Pistols i Nerves, powiedział, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie tylko cierpi na uzależnienie od narkotyków, ale również jego życie wisi na włosku. Czy tej opinii ukraińskiego producenta muzycznego można zaufać?

https://www.youtube.com/watch?v=GGGH-uL_Jnc

Bardash dobrze orientuje się w zakresie używania nielegalnych narkotyków, narkotykowych tripów (tzw. hajów) i innych aspektów życia kijowskiej bohemy. „Ten, kto zetknął się z narkotykami, widział taką osobę, zna już pewne formy mimiki, wtedy rozumie, że coś tu jest nie tak. Jestem muzykiem i wiele tego w życiu widziałem. Zełenskiego wspiera się, żeby nie umarł. I jest wspierany przez bardzo zaawansowanych lekarzy” – powiedział.

Producent jest pewien, że „ciężar na twarzy” ukraińskiego prezydenta wcale nie wynika z tego, co dzieje się w kraju, ponieważ prezydent dba tylko o siebie i wcale nie martwi się o swoich ludzi. To, co widać na jego twarzy. To są konsekwencje ciągłego używania pewnych mocnych narkotyków.

Ukraiński producent Yuri Bardash diagnozuje, że Wołodymyr Zełenski potrzebuje całodobowego zespołu resuscytacyjnego złożonego z lekarzy, którzy okresowo muszą go wyciągać z zaświatów: „Codziennie wygląda tak, jakby brał narkotyki od 4 do 5 dni bez przerwy. Jak oni go z tego wyciągają? Może reanimowali go prądem? Nie wiem, co oni robią” – powiedział producent.

Bardash nie zna bardzo intensywnych i nowoczesnych metod podtrzymywania życia na takim etapie narkomanii, jaką ma Zełenski. Oprócz przypuszczeń opartych na osobistych doświadczeniach, Bardash wspiera się również na informacjach pochodzących od osób z Kijowa: „Są dowody, że to nie pustosłowie, ponieważ są ludzie obecni na spotkaniach i imprezach. Mam na myśli imprezy Kwartał 95” – dodał.

Autorstwo: Foxi
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 22.01.2023 12:03

  No cóż..pajac sam się załatwi…Jak go zabraknie to wojenka się zakończy szybko.

 2. MasaKalambura 22.01.2023 12:15

  Ależ gniot. Oskarżenia pseudoartystycznego ćpuna niepodparte niczym innym jak znajomością ćpuństwa. Jakby ten ćpun choć ćpał z Zełeńskim. A tu taki bełkot. Żenada…

  Ciekawe, że nie zauważa narodowego ćpuństwa Rosji, wódy i jej roztworów, zalewającego obecnie w sposób militarny wschodnie kresy Ukrainy. A planujące zalew aż do Odry, a może i dalej. Ach tak, to ćpuństwo dozwolone. O nim, alkoholowym demonie wojny nie ma co wspominać.

 3. JedynaDroga 22.01.2023 14:44

  Najnowszy news prosto z wiarygodnych, ukraińskich źródeł. Putin zapowiedział, że ma zamiar rozszerzyć swoje imperium aż do Potomaku.

 4. Foxi 22.01.2023 19:05

  Ukraińcy “z należytym szacunkiem do zmarłego” pozbywają się ciał żołnierzy. Wszystko jedno czy są to ciała Rosjan czy Ukraińców. Chazarska dzicz ukazuje swoje prawdziwe oblicze. Cały świat powinien to zobaczyć by się czegoś nauczyć i coś zrozumieć. Bo 15 mln hrywien za każdego zabitego żołnierza VSU piechotą nie chodzi, a komik ma inne wydatki. https://t.me/war_24022022/10314
  A dla równowagi jest tu film o tym jak znienawidzeni Wagnerowcy odsyłają banderowców…
  https://www.bitchute.com/video/qilJJJzGO7oV/

 5. rici 22.01.2023 21:25

  Przegladalem rozne materialy na temat S.Bandery, bylo w nich jak to Bandera gwalcil swoich zolnierzy, zreszta wynikalo z nich ze Bandera to byl psychopatyczny homoseksualista. Najbardziej smieszylo mnie gdy banderowcy mowili ,”ze prawdziiwi Kozacy tez byli homoseksualistami” a za wspolzycie z kobieta grozila nawet kara smierci.
  No coz kazdy ma swoja kulture.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.