Prezydent Duda się wygadał! I to jak!

Opublikowano: 19.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1442

Politycy PiS-u ostatnio ciągle się wygadują. Niechcący czy z premedytacją? Tym razem wygadał się prezydent Andrzej Duda. W tle pieniądze i przekop Mierzei Wiślanej. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Adalb 19.09.2022 14:10

    Wyobraźmy sobie coby było gdyby ta banda dostała miliardy z UE w
    ramach funduszu odbudowy. Dopiero byłoby symbolicznie rozkradanie i wrzucanie w błoto takiej fury pieniędzy. No i milionerów w PiS-lamie byłoby 10 razy , a może nawet 1000 razy wiecej niż po 7 latach ich nierzondów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.