Prezes WEF w otoczeniu okultystycznych symboli

Opublikowano: 04.02.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2946

Klaus Schwab to światowej sławy ekonomista, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego. To on w Davos ogłosił Wielki Reset. Przyglądając się poniższemu zdjęciu Klausa Schwaba, zauważysz, że jego „szata” i podium, na którym stoi są pełne okultystycznych symboli.

Obserwując powyższe zdjęcie, zauważysz dziewięcioramienną gwiazdę na jego ubraniu i podium. To jest Gwiazda Isztar, znana jako Enneagram.

Enneagram jest fuzją wszystkiego, co jest używane jako narzędzie do ścigania i interakcji kosmicznych bóstw (demonów), wiedzy i badania dobrych i złych stron ludzi. Jest ezoterycznym narzędziem używanym do poszukiwania równowagi psychicznej bez ingerencji Boga. To współczesne odzwierciedlenie i symboliczne przedstawienie Wieży Babel. Trójkąt masonerii w połączeniu z formami pentagramu reprezentuje satanistyczną Trójcę.

Bahaizm jest najnowszą religią, w której idei wszyscy ludzie i religie świata są takie same, i powinny zjednoczyć się w jedną światową religię.

Inną znaczącą ikoną widoczną zarówno na szacie Schwaba, jak i na podium, jest byk z krzyżem umieszczonym między jego rogami. Jest symbolem pogańskiej religii mitraizmu. Mitra jest również znany jako Sol Invictus lub RA, niepokonany bóg słońca.

Po bliższym przyjrzeniu się ikona sztandaru podium przed profesorem Schwabem zawiera łaciński napis „Scientia Ingenium Vitus”, czyli „Wiedza o ogromnej mocy”… To jest gnostycyzm. Okultystyczne przekonanie, że wiedza prowadzi do oświecenia i życia wiecznego.

Klaus Schwab jest transhumanistą. Jego aspiracje do technokratycznej kontroli wydają się być powiązane z opracowaniem przez Elona Muska maszyny interfejsu mózgowego, zbudowanej w celu połączenia człowieka ze sztuczną inteligencją. Schwab powiedział: „Koniec czwartej rewolucji przemysłowej doprowadzi do fuzji naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.

Jego książka zatytułowana „Czwarta rewolucja przemysłowa” sprzedała się w milionach egzemplarzy, głównie w Chinach, Japonii i Korei Południowej, gdzie technokracja rozwija się szybciej. I to wojsko Korei Południowej kupiło najwięcej egzemplarzy książki, aby przygotować się na nadchodzący konflikt.

Schwab jest również założycielem i prezesem Światowego Forum Ekonomicznego, zatrudniającego ponad siedemset osób, z siedzibą główną w Genewie w Szwajcarii i dodatkowymi biurami w Nowym Jorku, San Francisco, Pekinie i Tokio. Profesor Schwab założył WEF w 1971 roku i posiada doktoraty z inżynierii i ekonomii.

Według Schwaba „Pandemia stanowi rzadkie, ale wąskie okno do refleksji, ponownego zresetowania naszego świata”. W praktyce „Wielki Reset”, o którym mówi, to nowa umowa społeczna łącząca wszystkich z elektronicznym identyfikatorem powiązanym z kryptograficznym kontem bankowym i kartoteką zdrowia każdej osoby. Mechanizmem egzekwowania będzie ocena kredytu społecznego kontrolująca każdy aspekt życia.

Pandemia COVID-19 została wykorzystana jedynie jako koń trojański do wdrożenia Wielkiego Resetu. Diabelski program nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, a wszystko wiąże się z monitorowaniem i kontrolowaniem świata poprzez cyfrowy nadzór i sztuczną inteligencję.

Wielki Reset i Czwarta Rewolucja Przemysłowa uwolniły technokrację i pożegnały stary Nowy Porządek Świata połączony z ruchem transhumanistycznym.

Technokracja to ekonomiczny system alokacji zasobów, który obraca się wokół technologii — w szczególności sztucznej inteligencji, cyfrowego nadzoru i gromadzenia Big Data. Ma również wsparcie w cyfryzacji przemysłu i rządu, co z kolei pozwala na automatyzację socjotechniki i rządów społecznych.

Najwięksi światowi przywódcy ostatecznie chcą zagrać drugie skrzypce przed oczekiwanym przez nich antychrystem – władcą ostatniego systemu technokratycznych bestii.

Źródło: OdkrywamyZakryte.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Foxi 05.02.2022 08:51

  Do roku 1950 czyli początku obrad Klubu Rzymskiego – okultyzm i technologia były ze sobą połączone. Nikomu to nie przeszkadzało. Przykładowo to właśnie w tamtych latach znikło pojęcie Czarnego Słońca, a w jego miejscu pojawiła się “czarna dziura.”
  Nie oznacza to że okultystyczne technologie przestały istnieć. Zmieniły jedynie nazwy jak w przypadku ww “czarnej dziury.” Jednak te rzeczy są ciągle badane, rozwijane i używane.
  Zapożyczony przez nich ennagram jest tego kolejnym dowodem. Grupka diabłów używa po swojemu starożytnej wiedzy, moim zdaniem robią to przeciw ludzkości.

 2. poray 06.02.2022 10:52

  jeśli istotnie jest to nawiązanie do Mitry i ISztar
  to można z całą pewnością stwierdzić, iż jest bezpodstawna uzurpacja co można przyrównać do próby zawłaszczenia swastyki przez III Rzeszę
  czyli znowu deprecjacja świętych symboli przez zwykłych bandytów

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.