Preparat przeciw COVID-19 ma być aplikowany co roku

Opublikowano: 13.01.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2347

Wszyscy, którzy myślą, że trwająca obecnie akcja „szczepień” (w tym wypadku chodzi o eksperymentalną terapię genową a nie o prawdziwe szczepienie – przypis WM) nie do końca przetestowanymi preparatami, zakończy to wirusowe szaleństwo, w którym tkwimy od niemal roku, muszą porzucić wszelką nadzieję. Polskie władze już przebąkują, że przeciw COVID-19 będzie się trzeba szczepić co roku, dokładnie tak jak jeszcze w marcu 2020 przestrzegali tak zwani „zwolennicy teorii spiskowych”.

Nie minęło jeszcze 12 miesięcy od pierwszego lockdownu a już mamy prototypową „szczepionkę” genetyczną wstrzykiwaną masowo na całym świecie, ale mylą się ci którzy myślą, że wystarczy się raz „zaszczepić” i odzyska się wolność i pełnię praw obywatelskich. Nie dość, że status osoby „zaszczepionej” i „niezaszczepionej” dużo różnić się nie będzie, to jeszcze takie „szczepienie” będzie musiało być wykonywane co roku.

Brzmi to jak ponury żart, bo nasze obecne możliwości „wyszczepiania” populacji to maksymalnie 200 tysięcy osób miesięcznie. Nawet zakładając, że preparaty te są bezpieczne i każdy będzie chciał sobie to wstrzyknąć, to bez radykalnego zwiększenia przepustowości machiny „szczepiennej”, rocznie uda się „zaszczepić” najwyżej kilka milionów ludzi. Oznacza to, że „wyszczepienie” 30 milionów obywateli potrwa KILKA LAT! Jak zatem władza chce wstrzykiwać ludziom jedną „szczepionkę” rocznie?

Sprawa jest poważna, bo oznacza to, że nawet ci, którzy chcą zostać „zaszczepieni”, będą musieli poczekać bardzo długo, a bez aktualnego „szczepienia” będzie się obywatelem drugiej kategorii. Nie będzie można wsiąść na pokład samolotu, być może pojawią się też inne restrykcje transportowe, na przykład zakaz wjazdu na teren niektórych krajów. Jeśli ktoś świadomie decyduje żyć poza systemem i nie chce ryzykować „szczepionkową rosyjską ruletką” to pal licho, ale tak będą musiały żyć miliony ludzi, którzy nie boją się powikłań, bo media wytworzyły w nich emocjonalne zapotrzebowanie na „szczepionkę”.

Co do tego, że „szczepionka” przeciw COVID-19 będzie musiała być aplikowana co roku, było to wiadome już od początku mniemanej pandemii. Po prostu wirusy mutują i dlatego co roku skład „szczepionki” przeciw grypie jest inny. Tak samo będzie musiało być w przypadku „szczepionek” na wirusa grypopodobnego SARS-CoV-2, który już teraz występuje w kilkudziesięciu mutacjach.

W sprawie „szczepionek” przeciw COVID-19 z mediów głównego nurtu płynie obecnie szereg fałszywych wiadomości – fake newsów. Po pierwsze, wbrew temu co twierdzi WHO, eksperci rządowi i urzędnicy, publicznie mówią, że po „zaszczepieniu” nie będzie się zarażać innych. To oczywiste kłamstwo, nie poparte żadnymi dowodami. Twierdzi się również, że po „zaszczepieniu” będzie się przechodzić COVID-19 lżej. To również twierdzenie niepoparte żadnymi dowodami naukowymi. Co więcej wszak jeden z najczęstszych przebiegów infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 jest zupełnie bezobjawowy lub skąpoobjawowy dla 99,9 proc. przypadków.

Skoro zatem prawdopodobnie będzie się nadal zarażać innych mimo „zaszczepienia”, to i tak trzeba będzie nosić maski. A skoro zachętą ma być to, że lżej przejdzie się koronawirusa, którego się przeważnie i tak przechodzi lekko, to słaba jest to motywacja do zaryzykowania negatywnego odczynu anafilaktycznego po wstrzyknięciu słabo poznanego preparatu. Jedyne argumenty za „szczepieniem” to zapowiadana dyskryminacja „niezaszczepionych”.

Można oczywiście pobudzać w ludziach chęć „szczepienia” poprzez socjotechniczne sztuczki, jak wałkowana do znudzenia sprawa tak zwanych celebrytów, którzy pobiegli szybko i się zaszczepili pełniąc dobrowolnie rolę szczurów laboratoryjnych. Wykreowano wobec tego wielką aferę próbując prymitywnie tworzyć konstrukcje myślowe w stylu – skoro oni się zaszczepili poza kolejnością to jest to coś dobrego. Na niektórych to działa.

Jednak jeśli nie będziemy w stanie zwiększyć ilości wstrzykiwanych dziennie dawek eksperymentalnej szczepionki od Pfizer BioNTech czy od Moderny lub innych dostawców, to raczej nie ma mowy o przymusie „szczepień”, bo chcący to zrobić będą stali w kolejce z podwiniętym rękawem i będą groźnie tupać nóżką domagając się jak najszybciej szprycy. Aby spełnić te oczekiwania planuje się rozdawanie „szczepionek” jak ulotki, każdemu kto chce. Pytanie tylko, czy to, że te testowe preparaty będą wstrzykiwane z symboliczną kwalifikacją lekarską lub bez niej, spowoduje wzrost czy spadek ryzyka powikłań dla „szczepionych”?

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. JZ 13.01.2021 18:27

  Każdy jakieś poglądy ma. Można opisać wszystko, ale dobrze by było, aby autor tekstu podał może źródła tych sensacyjnych informacji, które prezentuje, bo taka luźna opinia to trochę za mało jak dla mnie, aby podejmować życiowe decyzje. W tekście autor piętnuje propagandę proszczepionkową, ale w moim odczuciu sam uprawia propagandę antyszczepionkową, bo po przeczytaniu tekstu wnioskuję, że jest on tylko zbiorem własnych refleksji i przekonań autora, mających nakręcić niechęć do szczepionek. Chciałabym poznać źródło informacji o konieczności szczepienia się co rok, aby móc się np. jakoś do tych wiadomości odnieść. Co to znaczy, że władze przebąkują? Kto tak przebąkuje :P? Równie dobrze ja mogłabym opisać swoje poglądy o końcu świata. Moim zdaniem jutro może uderzyć w nas asteroida i zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi. Tak uważam. Jest to całkiem możliwe i ostrzegam wszystkich przed tym zdarzeniem. Najlepiej jutro siedzieć cały dzień w schronach (jeśli ktoś dysponuje :P).

 2. BANDZIORkaq 13.01.2021 20:13

  #JZ
  Póki co ,to mam już dość lockdownu, izolacji i innych wszelkich form restrykcji wobec mnie , pomimo faktu, że nie stanowię zagrożenia dla nikogo. Jak ma coś pier…uderzyć w ten bur…bałagan to biorę to na klatę. Lepiej spalić się w ogniu , niż więdnąć powoli bez praw do decydowaniu o sobie i swoich bliskich.

 3. JZ 13.01.2021 22:24

  Też mam już dość BANDZIORkaq… Próbuję szukać jakiegoś światełka w tunelu, ale go nie widzę. Możliwe, że go nie ma… Dlatego ta wersja z asteroidą nie jest taka zła. Raz a dobrze i po krzyku.
  PS. Ekstra musi być z ciebie babka, skoro tak asteroidę na klatę 😀 Serio no 😀 ^.^d

 4. Wolfman 14.01.2021 14:32

  Chyba jednak lepiej przegonić tych dziadów i korporacje farmaceutyczne, aniżeli ginąć w ogniu. Śmierć jest nudna

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.