Premier Szwecji chce zlikwidować etniczne getta

Opublikowano: 02.09.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1074

„Nie chcemy Chinatown w Szwecji, nie chcemy miast Somalii ani Małych Włoch” – powiedziała pierwsza kobieca premier Szwecji.

Pierwsza kobieta-premier Szwecji Magdalena Andersson, członkini lewicowych socjaldemokratów, zobowiązała się do likwidacji etnicznych gett w kraju, które stały się nie tylko brutalnym utrapieniem, ale także ogromnym problemem dla stabilności społecznej w formalnie jednorodnej Szwecji.

Odnosząc się do pojawiania się w całym kraju “miast somalijskich”, Andersson powiedziała w wywiadzie dla Dagens Nyheter, że nie chce, aby getta migrantów stały się codziennością.

Krytycy sceptyczni wobec wypowiedzi Andersson twierdzą, że próbuje zrobić miejsce przeciwko Szwedzkim Demokratom, partii przeciwnej masowej imigracji. Parta ta ma szansę stać się drugą co do wielkości w parlamencie w nadchodzących wrześniowych wyborach.

Andersson wypowiedziała podobne komentarze na temat etnicznych gett po zamieszkach, które miały miejsce na początku tego roku, w których ponad 100 funkcjonariuszy policji zostało rannych. „Segregacja zaszła tak daleko, że mamy w Szwecji społeczeństwa równoległe. Żyjemy w tym samym kraju, ale w różnych realiach. Integracja była słaba, a wraz z nią doświadczyliśmy intensywnej imigracji. Nasze społeczeństwo było za słabe, a pieniędzy na policję i opiekę społeczną za mało”.

Andersson, której szwedzki rząd przyjął 180 000 migrantów podczas tak zwanego kryzysu uchodźczego, mówi, że żałuje decyzji o wsparciu masowego napływu tak zwanych uchodźców z krajów zubożałych gospodarczo.

Przed masową migracją imigrantów z Somalii, Iraku, Syrii, Iranu i Bośni Szwecja była oceniana jako jeden z najbezpieczniejszych krajów świata. Obecnie jest to jeden z najniebezpieczniejszych, jeśli nie najniebezpieczniejszy kraj w Europie ze względu na powszechną przemoc gangów, szczególnie na pełnych imigrantów przedmieściach, takich jak Malmö.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Rebel News”
Źródło: MediaNarodowe.com

12

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. ojciecdetector 02.09.2022 11:35

  Nie widzę zamieszek w tv to ich nie ma jak 15 lat temu trafnie przepowiedzialem wojnę zarobkową i kulturanlą w Syrii i na Ukrainie tak teraz powiem że historia się powtarza i człowiek znudzony ,napchany poczuciem własnej wyższości stworzy Europie warunki do zadymy.
  Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości że władza tego świata planuje ludobójstwo to niech się nie łudzi.
  Tak jak natura tworzy łańcuch pokarmowy wśród gatunków tak człowiek ( zwierzę) tworzy chierarchie… zapominamy że żyjemy a chcemy poznać, kontrolować, stać się bogiem

 2. nazizm to ideologia lewicowa 02.09.2022 16:45

  Teraz moga sobie zalowac. Sytuacja jest juz nie do odkrecenia, bo wszelkie proby rozbica tych no-go zones zakoncza sie wojna domowa. Prawde mowiac, zupelnie mi ich nie szkoda, bo przez lata rozsadni ludzie ostrzegali ich, ze biegna ku zagladzie. Niech gina. Gorzej, ze Polska wlasnie wlaczyla dopalacze, podazajac w tym samym kierunku.

 3. AlbertW41 02.09.2022 22:15

  Jak to zaluje? To niech ich odesle albo wylozy z wlasnej kieszeni na ich utrzymanie. Dziwne ze polityk za nic nie odpowiada, nawyzej nie wybiora go ponownie. A gdzie prawo gdzie jest odpowiedzialnosc za swoje czyny?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.