Premier sugeruje Polakom, by szczepili się dla „świętego spokoju”

Opublikowano: 11.07.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3201

PiS chcąc nakłonić Polaków do szczepień na COVID-19, obrał dobrze znaną sobie ścieżkę wypłacania pieniędzy podatników grupce tych, których jakiś tam system wylosuje. Ale dane nie są dla rządu powodem do radości. Niewielu ludzi to „kupiło”.

Do tej pory Polacy otrzymali 30 milionów dawek tak zwanych szczepionek, z czego ponad 14 milionów otrzymało dwie dawki lub jednodawkową szczepionkę Janssen. Jednak z tego grona tylko niecałe 2 miliony, zdecydowały się zarejestrować w loterii szczepionkowej, w której nagroda główna, to nawet milion złotych. Zatem rząd się przeliczył, tworząc loterię, bo jej założenia i motywacje za nią stojące, były zupełnie inne. To ona miała być koniem pociągowym propagandy, a nie jest.

Polski rząd przyjmował już różne strategie walki z pandemią COVID-19. Większość była prawnie nielegalna i medycznie kontrowersyjna. Teraz chyba argumenty się powoli kończą, ponieważ Mateusz Morawiecki zasugerował coś mało wyszukanego…

Skupmy się na jego wypowiedzi: „My apelujemy bardzo mocno o to, ażeby rzeczywiście do jak największej liczby szczepień doszło, ponieważ być może cała Unia Europejska zdecyduje się w jakimś momencie wdrożyć jednolite, zharmonizowane rozwiązania i wtedy my technicznie jesteśmy do nich przygotowani, będziemy musieli do nich dołączyć, ponieważ jesteśmy częścią UE i nie chciałbym, żeby wtedy jakaś część rodaków była zaskoczona, zdziwiona – wszyscy, którzy chcą bez przeszkód podróżować, przemieszczać się, ale także, miejmy na uwadze, korzystać z niektórych instytucji życia publicznego, społecznego czy gospodarczego, naprawdę, żeby mieć święty spokój to najlepiej, aby się zaszczepili”.

Co to jest w ogóle za retoryka – „dla świętego spokoju”?! To tak, jakby uznać, że wszystkich polityków należy zamknąć za korupcję i zdradę stanu, bo prędzej czy później i tak zrobią coś, co wkurzy społeczeństwo. Zatem dla „świętego spokoju” narodu, należy usunąć całą klasę rządzących. Deal, Panie Premierze?

Podobną opinię głosił pół roku temu prezydent Andrzej Duda (zwróćcie uwagę na mimikę jego twarzy na końcu wideo – CZY ON SIĘ ŚMIEJE?).

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości i ostatni akapit: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. tithan1 11.07.2021 11:02

  Faktycznie niektórzy po szczepieniu mają “święty spokój”[*]

 2. Kaczor3333 11.07.2021 11:45

  Zobaczymy jaki to święty spokój będą mieli podczas kolejnych fal.

 3. BANDZIORkaq 11.07.2021 13:23

  Skoro imć pan prez-tfu- żydent jest taki skory zmuszać mnie do czegoś dla dobra niezaszczepionych którzy by chcieli a nie mogą, to niech mi wskaże tych ludzi – bo nie wierzę że tacy istnieją, bo póki co szczepią każdego jak leci, bez badania stanu zdrowia przed i po. Bo jeżeli ma na myśli dzieciaki, to przepraszam ale im nic nie zagraża.

 4. Cosmo 11.07.2021 18:31

  Póki co śpiewany: „. Pokonamy fale Jeśli każdy z nas, zaszczepi się, w naiwności swej… Być może dopiero wtedy, po 48 fali kolanowirusa w morderczej wersji Pi i Sigma, będziemy mogli wreszcie zaśpiewać „Nie ma fal, nie ma fal, nie maaaaa faallllll….”. Chyba jakoś tak to leciało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.