Premier Morawiecki ogłosił w Davos, że pora wdrożyć NWO

Opublikowano: 20.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 7663

Premier Mateusz Morawiecki podczas wypowiedzi dla mediów w trakcie spotkań mafii Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos ponownie ogłosił wdrożenie Nowego Porządku Świata. Po raz pierwszy podzielił się tym z nami 4 czerwca 2020 roku w trakcie tak zwanej „pandemii COVID-19″.

Polskie władze gorliwie wykonują polecenia globalistów z mafii WEF, dlatego premier i prezydent naszego kraju stawili się na spotkaniu w Davos. Prezydent Andrzej Duda zdążył rozbawić audytorium swoim językiem angielskim, który jest na poziomie ucznia podstawówki walczącego o ocenę mierną na półrocze, a przy tym beztrosko oświadczył ze śmiechem, że rozbroił Polskę oddając większość uzbrojenia.

Zabłysnął również Mateusz Morawiecki, który ogłosił jakie instrukcje otrzymał od Klausa Schwaba i jego globalistycznej mafii. Chodzi oczywiście o wdrożenie Nowego Porządku Świata, jak dodał finansowego. Wspomniał też o konieczności walki z tzw. rajami podatkowymi

Morawiecki wielokrotnie udowodnił, że zasługuję na nazywanie go banksterem. Zaprezentował się tez nam nie raz jako gorliwy wyznawca lewicowego globalizmu. Z tego zafascynowania Schwabem, WEF i promowaną przez nich tak zwaną IV Rewolucją Przemysłową możemy domniemywać, że to, co dla nas szykują, nie jest bynajmniej związane z realizacją naszych polskich interesów.

Gdy widzimy ironiczny uśmiech Morawieckiego, który zapowiada koniec z unikaniem płacenia podatków, wiadomo, że chodzi mu o cyfrową pogłębioną inwigilację nas obywateli. Żeby tego osiągnąć, konieczna jest rewolucja cyfrowa, likwidacja pieniądza gotówkowego i pełna kontrola przepływów finansowych. Z kolei sprawiedliwość społeczna ,o której mówi Morawiecki to po prostu niesprawiedliwość i być zapowiedź wyrównania obciążeń podatkowych według zaleceń globalistów tak, aby nigdzie nie zostały enklawy wolności z niższym opodatkowaniem.

Przekaz jest jasny i czytelny dla każdego średnio ogarniętego. Polscy politycy pojechali do Davos po instrukcje i będę realizował to, co mi rozkazano. Najbardziej dziwi to, że mało który dziennikarz o tym mówi lub pisze. Być może myślą, że ten Nowy Wspaniały Świat Klausa Schwaba będzie dla nich żyłą złota i zostaną zaklasyfikowani do elity, której żadne ograniczenia nie będą obowiązywały. Być może dziennikarze nie sa świadomi tego, że działania mafii WEF dotkną ich samych i doprowadzą do tego, że ich dzieci będą żyły w koszmarnym totalitaryzmie.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.