Premier Kanady szuka propagandzisty

Opublikowano: 05.10.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1090

Privy Council Office, czyli sekretariat biura premiera federalnego Kanady zatrudni „gawędziarza” (storyteller) i kierownika ds. komunikacji wizualnej do pomocy w promowaniu przesłania premiera Justina Trudeau. Zgodnie z opisem stanowiska, wybrani kandydaci otrzymają wynagrodzenie do 96 461 dol. za „bezstronną” komunikację promującą pracę Trudeau i wicepremiera Chrystii Freeland.

„Szukamy utalentowanych autorów, którzy potrafią tworzyć wysokiej jakości produkty komunikacyjne i wiadomości, które opowiadają o tym, co robi rząd i dlaczego. Idealnie byłoby, gdyby dana osoba potrafiła drobiazgowo redagować i równolegle recenzować w języku angielskim i francuskim ”- brzmi opis stanowiska. „Żywe zainteresowanie historią i głód bieżących wydarzeń i najświeższych wiadomości pomoże Ci w pisaniu o ważnych wydarzeniach w kraju i na świecie”.

Wnioskodawcy są również zobowiązani do przesłania próbki pisemnej, która odpowiada na jedno z następujących trzech pytań:

1. Gdybyś mógł mieć superwładzę, co by to było i do czego byś ją wykorzystał?

2 Czego nauczyłeś się o sobie od początku pandemii, co Cię najbardziej zaskoczyło?

3 Gdybyś mógł podróżować w czasie, dokąd i kiedy byś się udał i dlaczego?

Ci, którzy zostaną wybrani, będą również zobowiązani do uzyskania poświadczenia dostępu do informacji tajnych, aby móc współpracować z Privy Council Office przy wsparciu Kancelarii Premiera.

Potencjalni kandydaci mają do dyspozycji dwa strumienie pracy.

Pierwszy strumień to pisanie komunikatów prasowych, gratulacji dla przedstawicieli zagranicznych czy przygotowywanie oświadczeń dla samego premiera.

W drugim strumieniu pracownicy będą pracować w zespole ds. mediów społecznościowych, który obejmuje pisanie tweetów dla Trudeau i opracowywanie strategii propagowania głównych inicjatyw w mediach społecznościowych.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.