Premier chce “narodowego forum przedsiębiorców”

Opublikowano: 14.09.2017 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 568

“Myślę, że w niedługim czasie uda nam się przedstawić propozycję powołania rady doradczej, która byłaby zapleczem dla rządu, złożonej z przedsiębiorców” – powiedziała premier Beata Szydło w zeszłym tygodniu podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

“Byłam na panelu z udziałem firm rodzinnych i tam zwrócono się do mnie z prośba, ażeby stworzyć jakąś możliwość konsultacji i wzajemnych spotkań po to, żeby rozmawiać o problemach tego sektora” – relacjonowała premier.

“Myślę, że w niedługim czasie uda nam się przedstawić taką propozycję powołania jakiejś rady doradczej, która byłaby zapleczem dla rządu właśnie złożonej z przedsiębiorców” – powiedziała premier dziennikarzom. Przypomniała, że PiS już podczas kampanii wyborczej zapowiadało powołanie “narodowego forum przedsiębiorców”.

Autorstwo: cuatro
Źródło: 1917.net.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. smerf 14.09.2017 23:28

    Kolejni Elbanowscy ustawiają się w kolejce do kasy (NASZEJ) trwonionej przez straszydło…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.