Premier Afganistanu zwala winę na Allaha

Opublikowano: 30.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 411

Beata Błaszczyk o sobotnim wystąpieniu premiera Afganistanu Mohammada Hasana Achunda. Podczas przemówienia bronił rządów talibów mówiąc, że to nie na nich ciąży odpowiedzialność za kryzys ekonomiczny, z jakim zmagają się Afgańczycy. Premier stwierdził, że Allah jest odpowiedzialny za żywność, a nie rząd. Panuje głód. Zapewnił, że Afganistan nie stanowi zagrożenia dla regionu, a afgańskie kobiety są najbezpieczniejsze pod rządami talibów.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.