Prehistoryczne miasto u wybrzeży Japonii

Opublikowano: 23.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 376

Pod koniec ubiegłego wieku a dokładnie w 1985 roku uczestnicy podwodnej wyprawy turystycznej u wybrzeży Okinawy przypadkowo odkryli tajemnicze struktury położone głęboko pod powierzchnią wody. Sprawa nabierała niebywałego rozgłosu a momentem kulminacyjnym było poważne zaangażowanie się w nią Japońskiego profesora geologii morskiej Masaaki Kimura. Profesor twierdzi, że niezwykłe struktury to ruiny prehistorycznego miasta, będącego niegdyś ważnym ośrodkiem zaginionego lądu Mu, który uważany jest za azjatyckiego odpowiednika Atlantydy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.