Prawdziwy koszt truskawki

Opublikowano: 11.06.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Prawdziwy koszt truskawki

Liczba wyświetleń: 901

Film dokumentalny o biznesie truskawkowym.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kuralol 11.06.2019 14:40

    Ostrzegam. Te pryskane roundupem czarnieją / ciemnieją na długo PRZED zgniciem. Normalne tylko gniją po jakimś czasie bez utraty koloru. Moim zdaniem na rynku jest 3% normalnych truskawek, można je kupić tylko na targu od dzikiej wsiowej babuszki / dziadka.
    PS
    Jako transakcje roku, polecam wyczaić i kupić takie czereśnie od dzikiego dziada / babuszki – nawet ogonki się nie marnuje bo są silnym lekarstwem. Wywar wzmacnia Chi na cały rok, tak jak późne listopadowe jeżyny. Albo późne płatki róży jadalnej. Te trzy owoce są gwarantem roku bez żadnych chorób.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.