Prawda o psychiatrii i Wielkiej Farmacji

Opublikowano: 08.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1832

Dlaczego bez solidnego naukowego uzasadnienia liczba oficjalnych zaburzeń psychicznych wzrosła ze 106 w latach 1960. do około 370 obecnie? Dlaczego definicja zaburzenia psychicznego została poszerzona, przez co rozciąga się na coraz więcej dziedzin ludzkich doświadczeń? W pierwszej części tego wykładu dr James Davies zabierze nas za kulisy tego, na jakich faktycznych podstawach została napisana biblia psychiatrii, którą jest książka „Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders”. W drugiej części dr James Davies wyjaśnia, dlaczego psychiatria jest wielkim biznesem i dlaczego może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.