Prawda o przyjaźni Polski i Ukrainy

Opublikowano: 22.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 662

Krzysztof Ator Woźniak analizuje stosunki polsko-ukraińskie w kontekście awansowania na wiceszefa ukraińskiego MSZ – banderowca pochwalającego i zakłamującego rzeź wołyńską, i według Izraela antysemity. Według mediów rząd Morawieckiego jest zaskoczony tą decyzją, co oznacza, iż albo znów kłamie (ponieważ media od dawna o tym pisały), albo jest niekompetentny (Ukraina jest całkowicie zależna od Polski, a rząd nie potrafi ani zablokować tej nominacji, ani nakłonić Ukrainę do przeprosin za ludobójstwo). To nie jest przyjaźń, ale poddaństwo.

Źródło: YouTube.com

15

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.