Prawda o przemyśle farmaceutycznym

Opublikowano: 04.08.2017 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 603

Przeciętny człowiek nie wiele wie na temat medycyny i tym samym na temat farmacji. Media celowo nie informują o pewnych rzeczach, bowiem państwo czerpie z tego ogromne zyski.

Najwyższa jednak pora, aby społeczeństwo przebudziło się i zdało sobie sprawę jaka jest prawda o przemyśle farmaceutycznym, bo od tego w dużej mierze zależy zdrowie wielu ludzi. Jeśli powierzą je nieodpowiednim osobom wynik będzie przesądzony. Ślepe zaufanie do przemysłu farmaceutycznego bierze się po prostu z niewiedzy.

Któż czytał dokument Norymberski Trybunału Wojennego przeciwko koncernowi I.G.Farben? Któż wie, że przez rok trwał proces przeciwko I.G.FARBEN, czyli BASF, BAYER, HOECHST? Kto wie, że jest 40 000 stron dokumentów na ten temat dostępnych poprzez stronę www.profit-over-life.org? Kto wie o tym, że I.G.FARBEN/BAYER testowała swoje preparaty chemiczne w obozie koncentracyjnym? Czy były to preparaty służące zdrowiu? Większość testów tam przeprowadzanych nazywano chemioterapią. Liczba osób, które można było wykorzystać do tego celu w Ausschwitz była ogromna. Nawet dzieciom robiono testy firmy BAYER-I.G.FARBEN! Stosowany w komorach gazowych Cyklon B pochodził od córki I.G.FARBEN – Deutsche Gesellschaft Schadlingsbekampfungsmittell.

Naczelny oskarżyciel Telford Tayler w procesie przeciwko I.G.FARBEN powiedział, że bez nich II wojna światowa byłaby niemożliwa, ponieważ byli największym sponsorem partii nazistowskiej. Mało jednak kto wie i o tym, że akcje Bayera, Hoechst i Basf koncernu I.G.FARBEN przeszły do konkurencji – do grupy Rockefellerów u USA i grupy Rothschildów w Wielkiej Brytanii i Francji. Ktoś miał bowiem w tym interes, aby menedżerowie z I.G.FARBEN skazani w procesie w Norymberdze mogli jak najszybciej wyjść i dla nich pracować.

W niedługim czasie zasiedli oni na kierowniczych stanowiskach, a poprzez powiązania z czołowymi politykami, mają wpływ nie tylko na politykę własnego kraju, ale również na politykę europejską. Ci ludzie instalują “Komisję Europejską” decydującą o ustawach setek milionów mieszkańców Europy. Decydują także o składzie Komisji Europejskiej na co Parlament Europejski nie ma żadnego wpływu. Decydują bowiem ich pieniądze. A czy ktoś wie może jakie były cele I.G.FARBEN, gdy zdobywała rynek europejski ? Dokumenty wskazują na dążenie, by mieć kontrolę nad patentowymi preparatami farmaceutycznymi w całej Europie. Ale te patenty to tylko wierzchołek góry lodowej. Celem jest bowiem wpływ na kontrolę ekonomiczną całego kontynentu. W ostatnich latach ich obszar wpływów poszerzył się o patenty genowe. Chodzi tu o genetycznie modyfikowaną żywność.

Poprzez swoich politycznych pomocników eksportujących farmaceutyki oraz żywność genetycznie modyfikowaną GMO, kartele te usiłują zdobyć władzę nad różnymi krajami.

Ale czy znając kryminalną przeszłość tych zbrodniczych karteli farmaceutycznych powierzyłbyś im drogi czytelniku swoje zdrowie i życie ? Wybór należy do Ciebie.

Autor: Ro Astron (astrom777@me.com)
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

WARTO OBEJRZEĆ

1. http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/kartel-chemiczno-farmaceutyczno-naftowy/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

20
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
AgataSol
Gość
AgataSol

Smutne jest to, że pomimo iż nie wiedziałam o tej przerażającej prawdzie wcześniej to wcale mnie ona nie dziwi… Żyjemy w świecie w którym o przyszłości narodów i w sumie całego świata, decyduje kilka elitarnych rodzin… A to wszystko pięknie ukryte pod przykrywką słów wolność, demokracja, Unia Europejska…

shuang
Użytkownik
shuang

@AgataSol: Co ty chcesz kobieto od UE. Przecież to najlepszy z ustrojów, że lepszego nie znajdziesz. Czasami tylko okres “błędów i wypaczeń”. A tak poza tym sam cymes. Telawizja codziennie mi o tym mówi…

guarana
Użytkownik
TomaszOzdowski
Użytkownik

W książkach do historii mowa jest o jednym procesie w Norynberdze a faktycznie było ich 16-cie! W taki sposób wybiela się historie – po co komu czarny PR! Poczytajcie sobie książkę udostępnioną przez wspomnianą w artykule fundację dr Ratha książkę: Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE

http://chomikuj.pl/Osci/e-Booki/Nazistowskie+korzenie+Brukselskiej+UE

Tam wszystkie informację są.

dasza_dm
Użytkownik
dasza_dm

@shuang – obejrzyj sobie film “Wake up call”.

W liceum miałam lekcje z polonistką, która bardzo często podkreślała, że nigdy nie korzysta z leków firmy Bayern właśnie ze względu na przeszłość tej firmy. Pani polonistce nie przeszkadzała jednak przeszłość Siemensa, gdyż miała telefon komórkowy tej właśnie marki. (Siemens produkował m.in. pociski V-1 czy V-2 wykorzystując do tego pracę więźniów obozów koncentracyjnych. Zaprojektował także krematoria w Auschwitz.) Mam nadzieję, że to tylko niewiedza polonistki, a nie jej hipokryzja.

shuang
Użytkownik
shuang

@dasza_dm: Czemu mi polecasz ten film? Czy dlatego bym wzbogacił swoją wiedzę, czy dlatego, że nie zrozumiałaś mojej ironii? Jeśli to drugie to Twoja wiedza na temat NWO jest bardzo powierzchowna, powiedziałbym zdradza neofitę. Siedzę w tym dobre 10 lat. Czasami już nie pamiętam szczegółów ale mam obraz całości. Większość osób zajmujących się tą tematyką przeczyta jedną, dwie książki, jakiś filmik na “tubie” i myśli, że złapała Pana Boga za nogi. Ja można powiedzieć o tyle miałem szczęście, że pierwsze lektury to opracowania Talmudu. W sumie chyba osiem. Różnych autorów z różnych okresów XIX, XX i nawet XXI w. W tym nawet jednego Żyda. Bez tych lektur, takie jest moje zdanie, ciężko zrozumieć całokształt naszego “matrixa”. Ponieważ tam tkwi klucz do zrozumienia zasad, które kierują całym tym cyrkiem. Z mojego punktu widzenia, aby się coś zmieniło wszystko musi się zawalić.

xc1256
Użytkownik
xc1256

SHUANG podaj jakieś “namiary” na lektury mam sporo czasu chętnie się z nimi zapoznam.

AgataSol
Gość
AgataSol

@TomaszOzdowski: dzięki za linka do książki

shuang
Użytkownik
shuang

@xc1256:
Piszę z pamięci, parę tytułów.
Prof. Feliks Koneczny / Cywilizacja żydowska. – klasyka (!!!! – niezbędne dla zajmujących się judaizmem/masonerią. Zresztą jego wszystkie książki są dobre
j.w. / Cywilizacja bizantyjska – klasyka
j.w. / O wielości cywilizacji. -klasyka
Prof. Michał Bobrzyński / Dzieje narodu polskiego. (Za to w komunie groziło więzienie i pewnie cóś jeszcze. Nie wiem czy gdzieś jest to do dostania. Wydał to Henryk Pająk, Wydawn. Retro, 2003. Miałem to)
August Rohling / Zgubne zasady talmudyzmu. (!)
ks. Justyn Bonawentura Pranajtis / Chrześcijanin w Talmudzie (!!)
Izrael Szahak / Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje – XXX wieków historii. (!)
ks. prof. Michał Poradowski / Talmud czy Biblia. (http://www.michal.md4.pl/ – warto przeczytać wszystkie)
ks. Stanisław Trzeciak / Program światowej polityki żydowskiej/konspiracja i dekonspiracja
Ks. Prof. dr kard. Jose Maria Caro Rodriguez / Wolnomularstwo i jego tajemnice.
Henry Ford / Międzynarodowy Żyd – (to ten od samochodów, zanim go kupili).
Reynald Secher / Ludobójstwo francusko-francuskie. Wandea departament zemsty (!)
ks. Juan Antonio Cervera / Pajęczyna władzy (!!! – absolutna klasyka)
Texe Marrs / Mroczny majestat
Książki H. Pająka. – To raczej później. Jest nieco kontrowersyjny. Wszyscy zajmujący się tematyką NWO znają go ale się boją przyznać do tego. Nawet w RM. Jak przeczytasz zrozumiesz. :)

Jak napisałem, piszę z pamięci. I to jest niewiele. Nie wiem też ile jest do dostania. Część z nich na pewno jest dostępna w internecie on-line lub do ściągnięcia. Poza tym wystarczy “przelecieć” po wydawnictwach “drugiego obiegu”, że tak powiem (na stronach niezależnych są linki). W niektórych księgarniach normalnych można zamówić. A w Krakowie i Warszawie pójść do “Naszej Księgarni”. Tam Pająka można było dostać i inne pozycje.
Życzę przyjemnej lektury.

shuang
Użytkownik
shuang

William Guy Carr / Międzynarodowa konspiracja: Pionki w grze. – to czytałem w odcinkach w prasie dostarczanej pocztą, nie do dostania normalną drogą. Czy to zostało gdzieś wydane? Nie mam pojęcia. Znakomite

Tadeusz Gluziński (pseud. Henryk Rolicki) / „Zmierzch Izraela”, Dom Wydawniczy „Ostoja”.

shuang
Użytkownik
shuang

Ps.: Gdyby “wykuć na blachę” “Pajęczynę władzy”, człowiek mógłby uchodzić za eksperta.

dasza_dm
Użytkownik
dasza_dm

@shuang – po prostu poleciłam Ci filmik, a Ty się bulwersujesz jakby niewiadomo co się stało. I wysuwasz zbyt daleko idące wnioski na mój temat zwłaszcza, że opierasz się na jednej mojej wypowiedzi. Nie doszukuj się aż takich głębi.
A co do lektur, o których mówisz to sądzę, iż ten nasz “matrix” jest tak rozbudowany, że nawet gdybyśmy przeczytali wszystkie o nim publikacje, to i tak nie dowiemy się nawet połowy. Już oni tam na górze hierarchii pilnują, żebyśmy się pewnych rzeczy nie dowiedzieli. Myślę, że to tylko wierzchołek góry lodowej i zgadzam się z Tobą w tym, że to wszystko musiałoby się chyba zawalić, żeby doszło do jakichś zmian.

Pola
Użytkownik
Pola

@shuang
Masz rację, że wszystko musiałoby się zawalić aby doszło do jakichkolwiek zmian. To, co udaje się przemycić do mediów, jak w przypadku koncernów farmaceutycznych, jest li tylko jednym z ogniw działalności NWO. Założyli oni drastyczny program depopulacji Ziemian i w realizacji tego programu sięgają do wszelkich możliwych metod łącznie właśnie z zapaskudzonymi lekami. I nie ma co się łudzić, że ONZ ma tu coś do powiedzenia, bo nie ma. A wszelkie struktury kontynentalne w rodzaju UE też są tworzone w określonym interesie, nie ma się co łudzić. Dlatego zniszczenie jakiegoś jednego kwiatka nie oznacza, że zniszczyło się całą plantację. Nie ma cudów.

Pola
Użytkownik
Pola

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nowa_audycja_wiadomosci,p605219466?sid=905
Na tym linku można odsłuchać wiele ciekawych rzeczy odnośnie działań NWO.

fm
Użytkownik

Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce
Ks. prof. Stanisław Trzeciak

http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_125.html

fm
Użytkownik

i to się k… zawali :P :)

shuang
Użytkownik
shuang

@dasza_dm:
1). “po prostu poleciłam Ci filmik, a Ty się bulwersujesz jakby niewiadomo co się stało.”
Nie bulwersuję się. Zadałem dwa pytania w jednym, jako możliwości, przy czym druga obrazuje pewien typ osób, które niedawno weszły w te tematy.
2). “A co do lektur, o których mówisz…”
Nie twierdzę, że te lektury – zresztą jest ich niewiele, ale z mojego punktu widzenia istotne – wszystko pokazują. Dają pewien podstawowy obraz całości. Należałoby tu przytoczyć całą naukę KK na temat masonerii czy judaizmu, szczególnie z wieków wcześniejszych, są takie dokumenty, wolne od “poprawności politycznej”. Pozornie niezwiązana z tym tematem jest np Adhortacja apostolska JPII “Kościół w Europie” (Ecclesia in Europa), lecz powinno się to przeczytać. Niezwykle interesujące są wypowiedzi św.o. Maksymiliana Marii Kolbego czy też “Masoneria” św. bp. Józefa Pelczara, kanonizowanego przez JPII w 2003r., czy “Zapiski więzienne” Prymasa Wyszyńskiego. Pojawiają się ciągle nowe publikacje czy wydarzenia, lecz pewne rzeczy są niezmienne i warto znać podstawy.

shuang
Użytkownik
shuang

Tu jest tekst “Chrześcijanin w Talmudzie” ks. Pranajtisa:
http://newworldorder.com.pl/artykul,3605,Talmud-o-chrzescijaninach-slow-kilka

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Już jakieś 15 lat temu odciąłem się od telekomunikacji i przestałem chodzić do lekarza ,muszę przyznać że jestem coraz zdrowszy i praktycznie nie choruję .

Il
Użytkownik

udział amerykańskich firm takich jak Ford, General Motors, IBM, … w zbrodniach wojennych:

http://www.autentyk.info/ibm-i-holocaust/

Chyba pozostaje nam odciąć się od internetu i od komputerów różnego rodzaju.