Prawda jest gorsza

Opublikowano: 31.08.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1979

Ale Amerykanie dostali w Afganistanie łupnia, co? Jak myślicie, dlaczego zostawili tam broń? Wiadomo, że wycofując wojska trzeba broń zabrać lub zniszczyć. Spalić ile się da (domów, zapasów żywności itd.), żeby zmniejszyć szansę na odwet. Nasz świat to wynikowa potencjałów. Od wielu lat próbuje się doprowadzić do wielkiej nowej wojny, czy na to pozwolimy? Czas pokaże. Tymczasem na potrzeby tego artykułu, specjalnie dla Was, wcielam się w Zarządcę Świata, aby pokazać jego punkt widzenia.

„Broń wyprodukuję nową, przy okazji znowu zwiększę majątek sługusów moich. Ta broń to pretekst do tego, co zaplanowałem.

Zbombardujemy Syrię, nie zostanie kamień na kamieniu. Tym razem media nie będą ukrywać prawdy. Z każdej strony widzieć będziecie płaczące, krwawiące i kalekie dzieci. Uwielbiam się karmić waszym strachem, nigdy nie czułem większej podniety, czuję to w lędźwiach, trzewiach i całym sobą.

Już czuję ten wasz smutek, ha, ha, ha, wasze współczucie… Jednak to nie o was mi chodzi. Rozejrzyj się, widzisz ilu muzułmanów jest wokół ciebie? Wyobraź sobie ich reakcję, ich gniew. Myślisz, że będą nienawidzić mnie? Nie robaczku, będą nienawidzić ciebie! Ha, ha, ha, ha! Rozumiesz? Ciebie!

Myślisz, że możesz tego uniknąć? Wyjdziesz na ulicę? Obrzucisz ambasadę USA kamykami? Pomyśl tylko – jesteś w takiej mniejszości, że nikt cię nie zauważy. Demokracja, kapujesz?

Co z tego, że wiesz, że to twoi bracia, dla innych to „ciapuchy”, wiesz o tym prawda? Wiesz… Nie dam rady wprowadzić jednej prawdy, dopóki są muzułmanie, katolicy i żydzi. Bóg jest jeden i jestem nim ja!

Wierzysz w zjednoczenie ludzi, na miłość ponad podziałami? Nie bądź śmieszny robaczku. Zrobię wam takie piekło, że będziecie błagać o litość, a ja wam tę litość okażę, jak zawszę, na trochę. Już widzę, jak skomlesz u mych stóp „wolny człowieku”. Karmię się tobą i chcę, żebyś to wiedział”.

Zarządca Świata

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 32, średnia ocena: 3,19 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Tallis Keeton
Użytkownik
Tallis Keeton

dokladnie – najciekawsze w USA jest to, że jest to takie imperium, które lata, gdzie chce po świecie, zniewala innych, i robi wojny, aby zwalczać imperializm i niewolę :)