Prąd będzie w Polsce luksusem

Opublikowano: 08.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 778

Przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Sierpień ’80 krytycznie ocenia politykę rządu Zjednoczonej Prawicy w obszarze energetyki i górnictwa. Polska nie ma węgla, ma ma go czym zastąpić i wkrótce prąd w naszym kraju będzie luksusem.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 08.01.2022 12:39

  Planowany światowy kryzys energetyczny ?
  https://forsal.pl/biznes/ekologia/artykuly/8320470,bezpieczenstwo-energetyczne-ue-niemcy-wylacza-4-megawaty-mocy.html
  Cena gazu na świecie wzrosła prawie 10 krotnie, a NS2 blokują. Geotermia i małe elektrownie atomowe mogły być już dawno.
  https://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/8318969,orlen-wybiera-sprawdzony-projekt.html

 2. rici 08.01.2022 13:34

  Jest taki portal eprudnik.pl poczytaj sobie jakie bogactwa kryje polska ziemia, Zasoby ropy, gazu, zelaza, tytanu, rudy ziem rzadkich, mamy wieksze niz reszta swiata. Czekaja chyba jako mienie bezspadkowe do wziecia.

 3. pikpok 08.01.2022 15:13

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.