Pracownik zmarł pozostawiony przez pracodawcę

Opublikowano: 15.10.2015 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3

Śląska policja ustaliła tożsamość mężczyzny znalezionego przed tygodniem na przystanku autobusowym. Okazało się, że zmarł on w wyniku ran, których doznał podczas prac budowlanych. Jego pracodawca zatrudniał go na czarno i pozostawił na przystanku autobusowym.

Właściciel firmy budowlanej ze Śląska przyznał się do pozostawienia swojego pracownika na przystanku autobusowym. Jak twierdzi, znalazł 38-latka po tym jak najprawdopodobniej spadł z rusztowania przy remoncie domu w Przeczycach i wciągnął go do samochodu. W drodze do szpitala zmienił jednak zdanie i pozostawił swojego pracownika na przystanku autobusowym w Siemoni.

Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń wewnętrznych, jednak nie wiadomo jeszcze kiedy zmarł i czy możliwe było jego uratowanie. Był on jednak zatrudniony na czarno, stąd pracodawca obawiał się ewentualnych konsekwencji.

Na podstawie: RMF24.pl, DziennikZachodni.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
sicc
Użytkownik
sicc

Pieniądz stał się bogiem o większej wartości niż życie ludzkie. W sumie to chyba było tak zawsze …

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

To jest wynik układów i układzików.
Na terenie Śląska działają tylko takie firmy , które maja plecy w urzędach i nie boją się kontroli PIP-ów. Trzeba płacić łapówki różnym organom kontrolnym co powoduje zmniejszenie się zysków samej firmy. To zaś powoduje machloje przy zatrudnianiu pracowników, bo gdzieś trzeba wyrobić zysk do własnej kieszeni.
Drugą strona medalu to chciwość samych “Biznesmenów”. Gdy biznes dobrze idzie i są “pochytani” w urzędach, to przestają się bać czegokolwiek.

Rozbi
Użytkownik
Rozbi

Ehh praca na czarno – zawsze myślałem że to praca przy narkotykach w mafii, wymuszeniach handlu ludźmi itp itd – a tu się okazuje że można zginąć tylko dlatego że się nie płaci podatków i składek.
A pracodawca – bez serca i sumienia, mam nadzieje że śni mu się to po nocach a sam zaraz z wyrzutów sumienia wpadnie w depresje, zniszczy sobie życie, nie bedzie leczył depresji bo będzie się bał konsekwencji ujawnienia swojej historii nawet psychiatrze i skończy z głęboką chorobą psychiczną wieszając się na stalowej belce na swojej budowie.
Ot taka “Zbrodnia i Kara” w Polsce początku XXI wieku.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ