Pracownik wywiadu potwierdził, że USA mają statek Obcych

Opublikowano: 07.06.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3033

David Grusch, były urzędnik wywiadu, który prowadził analizę niewyjaśnionych anomalii powietrznych (UAP — alternatywna nazwa UFO) w agencji Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, zarzuca rządowi tego państwa posiadanie pojazdów pochodzenia nie-ludzkiego. Opublikowane informacje na ten temat wstrząsnęły społecznością zajmującą się tematyką pozaziemską, zwłaszcza że Grusch nie jest byle kim — to weteran walk w Afganistanie i były członek Unidentified Aerial Phenomena Task Force, programu prowadzonego przez Office of Naval Intelligence do badania obserwacji UFO.

Grusch twierdzi, że informacje na temat tych pojazdów są nielegalnie zatajane przed Kongresem. Według niego po przekazaniu klasyfikowanych informacji o pojazdach do Kongresu doświadczył on reperkusji ze strony urzędników rządowych. Opuszczając rząd w kwietniu po 14-letniej karierze w wywiadzie amerykańskim, Grusch zasugerował, że zarówno rząd Stanów Zjednoczonych, jak i kontraktorzy obronni odzyskiwali fragmenty pojazdów pozaziemskich, a w niektórych przypadkach całe pojazdy, i dzieje się to od dziesięcioleci.

Jonathan Grey, aktualny urzędnik wywiadu Stanów Zjednoczonych w National Air and Space Intelligence Center (Nasic), potwierdził istnienie „egzotycznych materiałów”, dodając, że „nie jesteśmy sami”. Ta zgodność wypowiedzi sugeruje, że informacje przekazane przez Gruscha nie są jedynie jego osobistymi przypuszczeniami.

Jednakże, pomimo twierdzeń Gruscha i Greya, Pentagon poinformował Senat w kwietniu, że nie znaleziono „wiarygodnych dowodów na aktywność pozaziemską, technologię z innej planety ani obiektów, które przeciwstawiają się znanemu prawu fizyki”. Te sprzeczne informacje pokazują, że temat jest daleki od rozwiązania i potrzebuje dalszych badań.

W 2021 roku Pentagon opublikował raport na temat UAP, w którym stwierdzono, że nie można wyjaśnić ponad 140 przypadków spotkań z tymi obiektami. Raport ten był odpowiedzią na wyciek materiałów wojskowych, które pokazały niewytłumaczalne zjawiska na niebie, a piloci marynarki wojennej zeznali, że często mieli spotkania z dziwnymi statkami u wybrzeży Stanów Zjednoczonych.

Informacje te, w połączeniu z twierdzeniami Gruscha, mogą sugerować, że istnieje więcej dowodów na istnienie technologii pozaziemskiej, niż jest ogólnie uznawane. Grusch, który opuścił rząd w kwietniu, wyraził nadzieję, że jego roszczenia spowodują, jak to określił, „ontologiczny szok”.

Twierdzenia Gruscha o posiadaniu przez rząd Stanów Zjednoczonych technologii pozaziemskiej są bardzo istotne – jak powiedział Nick Pope, który spędził początek lat 1990. badając UFO dla brytyjskiego Ministerstwa Obrony (MoD). Pope podkreślił, że jeśli te osoby składają formalne skargi, robią to wiedząc, że jeśli świadomie złożyły fałszywe oświadczenie, są narażone na spore kary finansowe i/lub karę więzienia.

Wszystko to wskazuje na to, że temat technologii pozaziemskiej pozostaje otwarty, pełen kontrowersji i wymaga dalszych badań. Jak powiedział Grey, „Zjawisko inteligencji nie-ludzkiej jest rzeczywiste. Nie jesteśmy sami. Odzyskiwanie tego rodzaju materiałów nie ogranicza się do Stanów Zjednoczonych. To zjawisko globalne, a jednak globalne rozwiązanie nadal nam umyka”.

Na podstawie: TheGuardian.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 07.06.2023 23:51

    No niestety, bracia amerykańscy z przedstawicielem tej osobopostaci, brak słów… nic dziwnego gdzie się pojawią to kradną i oszukują, mordują np. Ukraina, Irak czy Polska top najbardziej uprzemysłowionych krajów z perspektywą A++

  2. Doctor Who 09.06.2023 17:46

    Raczej tych rzeczy nie ma zbyt wiele. Kto złapie ten wygrywa i się nie chwali, że ma.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.