Pracownicy urzędu podatkowego symulowali atak na dom

Opublikowano: 17.08.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 933

Niedawno donosiliśmy o zmianach w obowiązkach pracowników IRS, agencji rządowej USA zajmującej się ściąganiem podatków. Na liście głównych obowiązków zatrudnionych znalazł się punkt: „Noś broń palną i bądź gotów użyć siły ze skutkiem śmiertelnym, jeśli to konieczne”.

W 2021 roku prowadzono ćwiczenia z obsługi broni palnej – w tym strzelby i broni długiej. Jak się okazało, szkolenia obejmowały także symulację zbrojnego ataku na podmiejski dom. Według IRS, ci wyszkoleni agenci IRS-CI “są jednymi z najlepiej wyszkolonych śledczych finansowych na świecie” i trenują przez pół roku. Program szkoleniowy “obejmuje tematy wspólne dla wszystkich federalnych organów ścigania, w tym podstawowe umiejętności dochodzenia kryminalnego, federalne prawo karne, procedury sądowe, operacje egzekucyjne, umiejętności przesłuchiwania i szkolenia z broni palnej”.

Następnie szkoli się nowych agentów w zakresie prawa podatkowego, gromadzenia dowodów, przeprowadzania wywiadów, pisania raportów, metod udowadniania niezgłoszonych dochodów i naruszeń dot. prania pieniędzy.

Ćwiczenia dotyczą także kondycji fizycznej w zakresie użycia siły, instrukcji broni palnej, taktyk obronnych i wejścia do budynku. W raporcie znaleźć można fotografie z ćwiczeń.

Administracja Bidena i Demokraci przedstawili ostatnio „Ustawę o redukcji inflacji”, która przeznacza prawie 80 miliardów dolarów na IRS, a 45,6 miliarda dolarów przeznacza się na “egzekwowanie”. Wśród innych przepisów w kontrowersyjnej ustawie o wydatkach znajduje się dodatkowe zatrudnienie 87 000 dodatkowych agentów IRS.

Administracja, wraz z Demokratami, którzy popierają ustawę, nalegają, aby nowo rozszerzona siła agentów IRS nie była kierowana do Amerykanów z klasy niższej i średniej, ale zamiast tego do bogatych. Jednak niektórzy zauważyli, że ponad 75% audytów IRS dotyczyło Amerykanów zarabiających poniżej 200 000 USD rocznie.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Valiant News”
Źródło: MediaNarodowe.com

5

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 17.08.2022 16:19

    Bogaci dadzą w łapę komu trzeba i będą bezpieczni. Reszta będzie tylko ,,bydłem,, do dojenia z kasy z lufą pistoletu przystawioną do skroni…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.