Poznaj stypendystów WEF ze szkoły Młodych Globalnych Liderów

Opublikowano: 29.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3209

Lista opublikowana przez mieszczący się w USA Instytut Malone’a obejmuje dziesiątki kanadyjskich polityków i obecnych ministrów rządu premiera Kanady, którzy mają powiązania z programem Młodych Globalnych Liderów globalistycznego Światowego Forum Ekonomicznego.

Instytut Malone, założony przez dr Roberta Malone’a we współpracy ze szwedzką Fundacją Pharos, rozpoczął projekt Światowego Forum Ekonomicznego mający na celu zbadanie „globalistycznych członków organizacji znanej jako Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) oraz jej przeszkolonych agentów”. W ramach projektu opublikowano podsumowanie absolwentów Globalnych Liderów Jutra Światowego Forum Ekonomicznego (roczny program realizowany w latach 1993–2003), a także Młodych Globalnych Liderów (pięcioletni program rozpoczęty w latach 2004/2005 i nadal działanie).

Spojrzenie na niedawno opublikowaną listę pokazuje kilkunastu obecnych i byłych ministrów gabinetu Justina Trudeau, którzy byli absolwentami programów dla młodych liderów WEF, w tym wicepremier Chrystia Freeland (2000), premier Justin Trudeau (2005), były przewodniczący Rady Skarbu Scott Brison (2005), minister innowacji, nauki i przemysłu Francois-Philippe Champagne (2009) oraz przywódczyni rządu w Izbie Gmin Karina Gould (2010). Inni ministrowie to Minister Spraw Zagranicznych Melanie Joly (2016), Minister Usług Obywatelskich Terry Beech (2017), była Minister ds. Kobiet, Równości Płci i Młodzieży Maryam Monsef (2020) oraz Minister Mieszkalnictwa, Infrastruktury i Społeczności Sean Fraser (2022). Na liście znajduje się także posłanka konserwatywna Michelle Rempel (2016) oraz posłanka i lider NDP (Nowej Partii Demokratycznej) Jagmeet Singh (2018).

Aby utworzyć listę, Instytut Malone i Fundacja Pharos skorzystały z wyszukiwarek WEF i sprawdziły opublikowane listy, korzystając z takich narzędzi, jak archiwa „Wayback Machine”, a także „Wikispooks” „i inne źródła uzupełniające”. „Być może nie jest to informacja w 100% dokładna, ale dołożyliśmy wszelkich starań, aby była jak najbardziej poprawna i aktualna” – zauważa Malone Institute.

Raport może nie być zaskoczeniem dla Kanadyjczyków, ponieważ w 2017 roku Klaus Schwab pochwalił się, że połowa gabinetu Trudeau to członkowie jego programu młodych liderów. Co ciekawe, obecny lider konserwatystów Pierre Poilievre został umieszczony w zakładce „niepewne” listy Malone/Pharos. Zaprzeczył, jakoby był zaangażowany w program młodych liderów; jednakże strony archiwów internetowych sugerują coś innego.

Według Malone Institute osoby zaangażowane w WEF „zostały celowo i międzynarodowo rozmieszczone jako zagraniczni agenci reprezentujący interesy WEF w celu »penetracji światowych gabinetów krajów«, a także szerokiej gamy… sektorów”.

Na liście młodych przywódców znajdują się także byli kanadyjscy politycy powiązani z WEF, w tym były minister gabinetu Postępowych Konserwatystów i Partii Konserwatywnej Bernard Valcourt (1993), była wicepremier liberałów Sheila Copps (1994) i były premier Quebecu Jean Charest (1994). Na liście znalazł się także były burmistrz Calgary Naheed Nenshi, który stara się zostać przywódcą Nowej Partii Demokratycznej w Albercie (2011).

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 29.05.2024 20:37

  Warto taką liste wydrukować np; w Excelu, żeby łatwiej wyłapywać szkodniki:)

 2. rozrabiaka 29.05.2024 23:24

  Kurcze, źle wybrałem studia

 3. RisaA 30.05.2024 12:12

  «Instytut Malone, założony przez dr Roberta Malone’a we współpracy ze szwedzką Fundacją Pharos, rozpoczął projekt Światowego Forum Ekonomicznego mający na celu zbadanie „globalistycznych członków organizacji znanej jako Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) oraz jej przeszkolonych agentów”»

  czyli siły zła Farao 90 w czarodziejce z księżyca są jednak faktem a nie bajką…

  > Globalnych Liderów Jutra Światowego Forum Ekonomicznego

  To jak obywatele, zbierzemy się w końcu do kupy i przygotujemu im takie jutro na jakie zasłużyli, czyli Ostatnie Jutro? Czy nadal wolicie tkwić dziobiąc szybeczki szpiegusia?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.