Poza obserwowalnym wszechświatem

Opublikowano: 24.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 349

Wszechświat wydaje się niewyobrażalnie rozległym miejscem. Istnieje jednak rozróżnienie na wszechświat oraz tzw. obserwowalny wszechświat. Otóż obserwowalny wszechświat to taki obszar, który jest możliwy do zaobserwowania z Ziemi w chwili obecnej. Jego średnica wynosi ok. 93 mld lat świetlnych. Istnieje granica obserwowalnego wszechświata poza którą nie możemy już niczego zobaczyć ani doświadczyć. Poza tą granicą znajduje się pozostała część wszechświata – taka która być może nie ma żadnych granic i rozciąga się w nieskończoność.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 1,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.