Powstał projekt samochodów umożliwiających podróż pod wodą

Opublikowano: 23.10.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 357

Miliarder Elon Musk, który w ostatnim czasie pracuje nad projektem naddźwiękowej kolejki “Hyperloop” ujawnił iż rozpocznie prace nad projektem pierwszych samochodów, które będą zdolne do poruszania się pod wodą. Jest to już kolejna technologia, która początkowo pojawiała się tylko w filmach, jednak nauka w obecnym stanie jest zdolna do wprowadzenia jej w życie.

W zeszłym miesiącu pojawiła się wiadomość iż osoba pragnąca zachować anonimowość zakupiła na aukcji słynny samochód Jamesa Bonda, który pojawił się w filmie “Szpieg, który mnie kochał”, za cenę 866 tysięcy dolarów. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że pojazd został kupiony przez samego Elona Muska, co było pewnym zaskoczeniem dla wielu osób. Co więcej, miliarder przyznał iż posiada już pewne plany co do niego.

Jego projekt zakłada opracowanie samochodu, dzięki któremu będziemy mogli poruszać się na lądzie a za pomocą jednego przycisku zamienimy go w pojazd przystosowany do podwodnych podróży, tak jak to miało miejsce w filmie. Jednak obecnie brakuje szczegółowych informacji na temat tego jak zostanie on wykonany.

Źródło: Zmiany Na Ziemi

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. MilleniumWinter 24.10.2013 08:25

    Widać że w USA kuleje opieka psychiatryczna.
    Milioner czy nie powinien się leczyć jeśli myśli że rekwizyt filmowy to prawdziwy samochód do podróży na lądzie i pod wodą 🙁

    PS. Plan kolejki „Hyperloop” też jest nierealny. Zaczynając od warunków pogodowych a kończąc na atakach terrorystycznych. Nie bez powodu oryginalny projekt przewiduje rurę pod ziemią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.