Powiat świdnicki „wolny od ideologii LGBT”

Opublikowano: 28.03.2019 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1936

Zarządzono to głosowaniem radnych powiatowych, którzy 15 głosami przy 2 sprzeciwach i jednym wstrzymaniu podpisali uroczystą deklarację „powiat Świdnicki wolny od ideologii LGBT”.

“Warszawska inicjatywa jest bardzo nagłośniona, m.in. dzięki temu, że pojawiła się w stolicy. Wpływa na świadomość nauczycieli, którzy w pewien sposób są pod presją tego typu działań” – powiedział „Dziennikowi Wschodniemu” radny Radosław Brzózka z PiS, pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. rozwoju edukacji, a także gorący entuzjasta deklaracji. “Nasza inicjatywa daje sygnał przede wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy się do nas zwracają, ale także nauczycielom, że nie muszą obawiać się żadnej presji ideologicznej. Że mogą jak do tej pory spokojnie wychowywać dzieci.”

W ten sposób władze samorządowe sprytnie zabezpieczyły się przed „najazdem środowisk LGBT” i ochroniły stabilność polskiej tradycyjnej rodziny. Region nie bagatelizuje zagrożenia. Podobne do świdnickiej deklaracje są obecnie w trakcie omawiania w innych miejscowościach województwa lubelskiego – Urzędowie i Ostrowie Lubelskim.

„Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej! Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT” – piszą autorzy uchwały.

“Patrząc na fakty i wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i w Europie wiemy, że jest pewien proces działania. Te środowiska mówią dziś, żeby zalegalizować związki partnerskie, ale później dodają, że chcą też praw do adopcji dzieci, a jak słyszeliśmy ostatnio – również karania więzieniem ludzi, którzy mają inne poglądy” – powiedział Gazecie.pl Andrzej Mańka, przewodniczący Rady.

Autorstwo: WK
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. cacor 28.03.2019 11:42

  Skończy się dyktat mniejszości!

 2. net 28.03.2019 18:08

  Brawo !!!

 3. Piron 28.03.2019 19:48

  Właściwy przykład dla całego kraju 🙂

 4. mirwu 30.03.2019 13:47

  ile kosztuje założenie LBGT do samochodu? 🙂

 5. beton234 05.04.2019 14:29

  Mam cichą nadzieję ze przynajmniej w naszym kraju okaże się to początkiem końca tej patologii. I żeby bylo jasne: nie mam nic przeciwko homoseksualistom jako takim. Ale ta zaplanowana i skoordynowana akcja lewackich środowisk powiązanych z LGBT mająca na celu zniszczenie naszych tradycyjnych wartości powinna spowodować adekwatną reakcję polskiego społeczeństwa. Brawo Świdnik.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.