Potop i rada bogów Anunnaki

Opublikowano: 13.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 719

W audycji opowiadam o potopie, który został opisany m.in. w eposie Atrahasis. Jest to relacja skryby opisującego wielką katastrofę, jaka została spowodowana przez użycie przez Enlila broni „kaszuszu”. Przedtem, gdy ludzi na Ziemi przybywało na radzie bogów Anunnaki zdecydowali, by ludzkość nawiedziły choroby i susza. Wydaje się więc, że „bogowie” dysponowali bronią chemiczną/biologiczną oraz technologią wpływającą na klimat. Tekst eposu jest często enigmatyczny, ale mimo wszystko da się wyciągnąć ciekawe wnioski.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o