Potencjały, myśli, wybory i ich skutki

Opublikowano: 18.03.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1262

Wyobraźmy sobie czysto teoretycznie, że świat to zbiór naszych myśli i wierzeń.

Przy takim założeniu, do stworzenia wirusa niepotrzebne jest laboratorium, wystarczy przekonać ludzi, że wirus jest a oni już sami dokonają reszty, tj. uwierzą, zwizualizują i będą umierać w wyniku swojej woli. Dlatego bardzo trzeba uważać na to o czym się myśli. Niestety to nie jest teoretyczne założenie, lecz fakt. Tak jest, świat to nasza wizja, my tworzymy wszystko co nas otacza.

Jest tylko jeden sposób zmiany świata na lepszy, my musimy być lepsi, nie kierować się potrzebami władzy nad innymi, potrzebami posiadania racji, akceptacji przez innych i wyzbyć się wielu innych naszych ograniczeń. Mając taką wiedzę możemy być spokojni o przyszłość bo przyszłość, teraźniejszość to my i nasze wizualizacje.

To co się dzieje dookoła nie może na nas wpływać. Jeśli jesteśmy spokojni i świadomi naszego mistrzostwa to świat sam się naprawi bo dostosuje się do naszych wibracji. Być może nasze siostry i bracia będą potrzebować jeszcze trochę się pobawić. Możliwe, że muszą jeszcze trochę poudawać, postraszyć, pogwałcić czy pomordować. Niestety aby zrozumieć siebie każdy z nas musiał to poprzerabiać. Być może potrzebujemy jeszcze jednej wojny. Może musimy jeszcze pocierpieć w jakiś obozach, to nic.

Choćby nie wiem gdzie potrzebowali jeszcze się samopoznawać inni, to absolutnie nie musi dotyczyć Ciebie. Jeśli zaufasz sobie i weźmiesz odpowiedzialność za swoje myśli i pragnienia, to co robią inni przestanie dotyczyć Ciebie, a twoja postawa zainspiruje innych.

Im więcej ludzi zainspirujemy, my jako przykład, tym lepsza będzie rzeczywistość, którą tworzymy jako ogół. Nawet ci, którzy teraz myślą o władzy i pognębieniu trochę innych też zrozumieją, że tylko wypełniają jakąś pustkę. Jesteśmy miłością, świadomością, po prostu jesteśmy. Oby jak najwięcej z nas pogodziło się z tą prostą prawdą. Każdy z nas może żyć w dostatku, w miłości gdy dokona takiego wyboru. Potencjał nie jest niczym ograniczony, my zdecydujemy o losach tej ziemi, tego wymiaru jaki uważamy za rzeczywistość.

Aby ziemia się odrodziła potrzebny był ogień i chaos! Ten czas zaraz minie i wszystko się odrodzi, lasy, zwierzyna. To dla wielu ludzi wydawać się będzie cudem, bo nie zmieści się w ich światopoglądzie. Nie nakręcajmy się więc przyjmujmy to na chłodno. Wszystko jest OK, odpoczywajcie dbajcie o ciała i znajdujcie czas na oddech i spokój. Zmienimy za chwilkę to wszystko, zobaczycie.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,80 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Bolosith
Użytkownik
Bolosith

Hej Punkt Zero.
Choć normalnie nie komentuję, ale podoba mi się twój wpis, więc… :)
To co piszesz – oczywiście jest prawdziwe, ale myślami tworzysz w astralu, astral może tak być, że wpłynie na rzeczywistość, ale do tego trzeba mocy – siły. Dlatego (tak jak piszesz) potrzeba wielu ludzi, lub na prawdę silne jednostki, aby “słowo / myśl, ciałem się stało”.
Jeśli chodzi o oddech to jest taka forma “przykładania” rąk aby spotęgować…
Opiszę to na swojej stronie :)
I zachęcam Cię do Przykładania. Spróbuj, sądzę że tydzień wystarczy, max dwa.
PS. znasz mój adres maila – zapraszam do rozmowy :)