Potajemnie informują pracowników, że ​​szczepionki są zabójcze

Opublikowano: 21.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5188

Dziś przedstawiamy szokującą historię na temat szczepionek przeciwko COVID-19, rządzie stanu Connecticut i otwartym przyznaniu tego, że szczepionki zawierają niebezpieczne, a nawet śmiertelne substancje (m.in. białka Spike), które, jak udokumentowano, powodują uszkodzenia naczyń u ludzi.

To wszystko jest jawne i opisane w dostępnych TUTAJ i TUTAJ dokumentach rządowych stanu Connecticut, które przyznają, że te szczepionki mogą być zabójcze.

Formularz dotyczący badań przed szczepieniem – V20 – dostępny jest na stronie rządu stanu Connecticut. Lista składników szczepionki Covid-19 i propaganda nt. białek Spike z witryny rządu stanu Connecticut znajdziesz TUTAJ.

W dokumentach tych znajdziesz zadziwiające oświadczenia rządu Connecticut. Oficjalnie rząd Connecticut twierdzi, że białko w szczepionce jest „nieszkodliwym białkiem”, mimo że opublikowane przez Salk Institute badania pokazują, że to „białko uszkadza komórki”.

Badania opublikowane w czasopiśmie „Circulation Research” skonkludowane są następująco: „pokazujemy, że samo białko Spike może uszkadzać komórki śródbłonka naczyniowego poprzez regulację w dół ACE2 i w konsekwencji zahamowanie funkcji mitochondriów”. Jak wyjaśnia dalej Salk Institute, „jest to pierwsze badanie, które pokazuje, że uszkodzenie następuje, gdy komórki są narażone na samoistne działanie białka Spike”. W ten sposób rząd Connecticut okłamuje swoich obywateli i zachęca ich do wstrzyknięcia czegoś, co spowoduje rozległe problemy zdrowotne, a nawet śmierć.

Jednym ze składników szczepionki na Covid-19 jest SM-102, toksyczna substancja, o której wiadomo, że jest szkodliwa dla ludzi i zwierząt. Kolejny fragment propagandy rządu Connecticut ujawnia, że ​​szczepionka Moderna mRNA zawiera składnik znany jako „SM-102”, który jest dobrze udokumentowany jako toksyczny dla ludzi i zwierząt. Informacje na ten temat toksyczności SM-102 możesz znaleźć wykorzystując dowolną wyszukiwarkę.

Kolejny dokument „Lista kontrolna szczepionek” potajemnie ostrzega pracowników służby zdrowia, że ​​szczepionka może ich zabić, a nie przekazuje się tych informacji opinii publicznej.

W tym trzecim, szokującym przykładzie na to co robi rząd Connecticut w zakresie propagandy szczepionkowej, zmusza on pracowników służby zdrowia do podpisania szczegółowego ostrzeżenia/zrzeczenia się praw, które przyznaje, że szczepionka może ich zabić. Zobacz pełny dokument poniżej.

Treść oświadczenia „Uważam, że korzyści przewyższają ryzyko i dobrowolnie przyjmuję pełną odpowiedzialność za wszelkie reakcje, które mogą wyniknąć z otrzymanego przeze mnie szczepienia (-eń)… Ani ośrodek zapewniający masowe szczepienia, ani żadna ze Zwolnionych Stron nie będą w żadnym momencie ani w żadnym w jakimkolwiek zakresie, ponosić odpowiedzialności lub w jakikolwiek sposób odpowiadać za jakiekolwiek straty, obrażenia, śmierć lub szkody poniesione lub poniesione przez jakąkolwiek osobę w dowolnym czasie w związku lub w wyniku tego programu szczepień lub podawania szczepionek opisanych powyżej”.

Ten sam dokument ostrzega pracowników służby zdrowia, że ​​ryzyko reakcji anafilaktycznych jest tak wysokie, że „leczenie ciężkich reakcji alergicznych” musi być dostępne we wszystkich ośrodkach, gdzie prowadzi się masowe szczepienia.

Ponadto niniejszy dokument ujawnia znane działania niepożądane szczepionek przeciwko COVID-19, wyjaśniając, że obejmują one:

– uczucie zbliżającej się śmierci;

– utratę przytomności;

– dezorientację, zagubienie, słabość;

– biegunkę, nudności, wymioty;

– migotanie świateł, widzenie tunelowe;

– zmiany/utratę słuchu.

Tabele zawarte w dokumencie pokazują też, że w przypadku większości wymienionych działań niepożądanych stan Connecticut zaleca kontynuowanie podawania drugiej dawki szczepionki, nawet jeśli pierwsza dawka spowodowała te dziwne reakcje.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.