Poszukiwana pomoc do zmiany wtyczki playera YouTube

Opublikowano: 09.09.2021 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 493

Istnieją dwie wtyczki dla WordPressa dotyczące wklejek iframe z YouTube.

Pierwsza wtyczka „Video Player for YouTube” tworzy nakładkę playera wideo, ale nie zasłania bannerów propozycji kolejnych filmów podczas zatrzymania filmu i na samym końcu. Można zobaczyć jak działa tutaj (trzeba mieć wyłączonego adblokera, by zobaczyć bannery z YouTube):
https://jupi-tupi.pl/domino-balagan-i-odkurzacz/

Druga wtyczka „Jupi-Tupi.pl – Remove related videos in iframe YouTube” podczas zatrzymywania wideo zasłania te bannery propozycji filmowych i jej działanie można zobaczyć tutaj:
https://jupi-tupi.pl/nawiedzony-automat-do-napojow-i-inne-niewyjasnione-zagadki/

Szukam osoby chętnej do pomocy przy dodaniu do wtyczki nr 1 kodu zasłaniającego ze wtyczki nr 2. Wtedy powstałaby idealna wtyczka odśmiecająca dodatki z YouTube. Chciałbym ją potem upublicznić bezpłatnie (podobnie jak wtyczkę nr 2, która powstała dla strony Jupi-Tupi.pl).

Druga sprawa związana z wtyczką nr 1 – aby osadzić film trzeba umieścić adres youtube w znaczniku [ytp][/ytp]. Chciałbym zmodyfikować wtyczkę, by sama dodawała ten kod do adresów youtube (oembed).

Jeśli znasz się na tym i możesz pomóc – proszę o kontakt.

Maurycy Hawranek
Administrator WM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o