Postrzeganie pozazmysłowe i tajemnice Marsa

Opublikowano: 18.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 521

Rzeczywistość pięciu zmysłów nie jest jedyną, jaka istnieje. Kilkadziesiąt lat temu rząd Stanów Zjednoczonych prowadził intensywne badania nad możliwością postrzegania pozazmysłowego. Okazało się, że rezultaty przeszły wszelkie oczekiwania. Eksperymenty dotyczyły również odkrycia prawdy o życiu pozaziemskim. Raport CIA z 1984 roku stanowi tego dowód. Sponsorowany przez CIA program Stargate zakończono w 1995. Ogłoszono oficjalnie, że program był nieskuteczny i podczas jego trwania nie uzyskano żadnych istotnych informacji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o