Portal dobrych wiadomości

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Media, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1626

Ciężko jest nie ugiąć kolan patrząc na ilość złych wiadomości dookoła nas. Ciężko myśleć pozytywnie, gdy zewsząd słyszymy o śmierci, bólu i niesprawiedliwości. Ciężko o pozytywne myślenie gdy widzimy jak grupka ludzi bogaci się kosztem pozostałych, a tym bardziej (o zgrozo!) gdy dochodzimy do wniosku, że próbuje się, za pomocą strachu przed śmiercią, wprowadzić nowe niewolnictwo sanitarne. Od kilku lat ludzie z tak zwanego New Age, nie wiem czy portal to puści, pieprzą o nowej energii i zmianach na lepsze, a w nas coś krzyczy – „no i gdzie niby te zmiany”?!

Od kilku lat obserwuje informację na świecie starając się wyłapywać wyłącznie pozytywne treści. Co mnie cieszy? Np. spadki oglądalności ścieków informacyjnych zarówno TVN, jak i TVP czy Polsatu. Oglądalność CNN spadła o 90% rok do roku [1], to najlepiej świadczy o tym jak zmęczeni jesteśmy już starym światem, krwiom, ideologiom, manipulowaniem naszymi mózgami strachem.

Zmieniając nasze podejście do świata z czasem zmienimy naszą rzeczywistość. Skoro Kazachowie potrafili obalić rząd [2], to dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić my, Polacy. Od tysięcy lat silniejsi, posiadający większą armię zajmowali tereny słabszych. Nasza historia to ciągłe podboje i przelewanie ludzkiej krwi na żyznych polach, w magicznych lasach czy pięknych plażach. Ludzie zamiast robić wszystko, żeby żyć szczęśliwie, w zgodzie i miłości bezustannie dają się wciągać w nie swoje konflikty oddając swoją wolę jednostkom wybitnym pod wszystkimi względami z wyjątkiem empatii. Zgadzamy się na odgrywanie swoich społecznych ról, swoich karmicznych dramatów, bo widocznie tak nam było przeznaczone.

Najwyższa pora stworzyć Portal Dobrych Wiadomości, może Telewizję Dobrych Wiadomości. To jest biznes na miarę nowej energii i nowego świata. Możemy stworzyć ogromny biznes, który będzie miał za zadanie nieść ludziom pociechę, pokazywać tych, którzy w ogóle nie wpisują się w życie w strachu, to wcale nie musi być nudne, przeciwnie! Niech ocieka intymnością i seksem zamiast krwią i chciwością. Nawet niech pokazuje jakieś wydarzenia pełne napięcia, nawet śmierć ale z pozytywnym przesłaniem. Czytałem ostatnio np. historią [3] z (o zgrozo!) Oświęcimia w czasie wojny, w którym SS-man stracił życie w związku z zauroczeniem pięknym biustem. Śmierć, przemoc, nagość… No niby tak, ale jakie piękne przesłanie – silna, piękna kobieta, która jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się obozowej niesprawiedliwości. Może nie kandydatka na świętą, ale nie musimy być święci i nudni!

Walka starego świata z nowym trwa. Nowy Lepszy Świat NWO, to tak naprawdę powrót za wszelką cenę do starych zasad i układu. Grupka ludków tak zakochała się w swojej chciwości i żądzach, że postanowiła zagrać va bank. Najwyższa pora pokazać im ucho śledzia podczas aresztowań. Chcąc doczekać widoku tych bandytów w kajdankach musimy odpuścić nasze przekonania, jakie by one nie były i podjąć jedyną słuszną w takiej sytuacji decyzję. Objąć świat swoją empatią, wybaczeniem, współczuciem. Pochylić się nad każdym głodnym dzieckiem, czy to w Sudanie, czy w Syrii, zobaczyć te szkieleciki z wystającymi brzuszkami i bez złości i nienawiści powiedzieć – „dość”. Wziąć głęboki oddech i powtórzyć – „dość”. Poczujcie te współczucie, które wyciska z waz łzy, ale nie dajcie się wciągnąć w złość i zemstę. Po prostu weźcie głęboki oddech i pomyślcie „dość”. Potem przekażcie każdemu człowiekowi na tej planecie miłość, nawet dla tych których chcecie widzieć w kajdankach, bo co innego nie dać im krzywdzić innych a co innego się na nich mścić. To nie jest zemsta, to nie dla naszej satysfakcji! Nie!

Po prostu już dość, obejmijmy ich miłością i współczuciem, tak aby w swoich zamkniętych celach z czasem też coś może zrozumieli.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] https://www.dailymail.co.uk/news/article-10394997/CNN-loses-nearly-90-advertiser-coveted-demographics-overall-total-audience.html

[2] https://wolnemedia.net/rewolta-w-kazachstanie-wybuchla-z-innego-powodu

[3] https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,1323,12-stycznia-2022–moje-odkrycie-w-sprawie-reinkarnacji.html


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Admin WM 14.01.2022 12:32

  @Punkt Zero

  Są takie portale, ale rzadko aktualizowane (co świadczy o deficycie dobrych wiadomości):
  https://dobrewiadomosci.net.pl/
  http://samedobrewiesci.pl/

  Było też kiedyś lokalne radio nadające tylko dobre wiadomości. Upadło.

 2. Punkt Zero 14.01.2022 12:45

  Adminie, bo to jak kiedyś ze smartfonem, na wszystko musi przyjść odpowiedni czas.
  Mała prośba w końcowej części jakbyśmy zmienili “vanank” na “vabank” bo popełniłem literówkę, pozdrawiam.

 3. Admin WM 14.01.2022 13:58

  Poprawiłem.

 4. Fenix 17.01.2022 08:05

  Trzeba idee zmienić , zamiast walki o honor, i śmierci za ojczyznę . Prawda ,miłość , szacunek . Ja , tworzę własną chwałę. A seks jest przereklamowany.

 5. Punkt Zero 17.01.2022 09:44

  Sex nie jest przereklamowany tylko odczłowieczony.
  Coś co jest chwilą bliskości, ciepła, napięcia mięśni i tęsknotą za dotykiem zamieniono na spuszczanie się do ust i rżnięcie tyłka.
  Nie ma nic piękniejszego jak napięcie między dwojgiem ludzi gdyby ludzie uwolnili tę energię ziemia zaczęła by się szybciej obracać :)))))))))

 6. Fenix 17.01.2022 10:03

  Miłość jest pełnią życia . Seks jest chwilą radości w życiu, pozbycia się napięcia , przyciąga i odpycha. I każdy jest pełnią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.