Poproś dziecko o udział w ankiecie nt. przyszłości „Jupi-Tupi”

Opublikowano: 16.09.2021 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1100

Strona „Jupi-Tupi” po prawie 3 latach okazuje się niewypałem. Osoba, dla której ją stworzyłem „pod choinkę” szybko się nią znudziła i de facto praca nad nią spadła na mnie. Z założenia strona miała być tworzona przez dzieci, które dzieliłyby się swoimi znaleziskami wideo z innymi. Mimo wielu rejestracji, ich aktywność jest bliska zeru. Ruch napędzają głównie wejścia z „Wolnych Mediów”, a nie o to chodziło.

Przed podjęciem decyzji o likwidacji „Jupi-Tupi” lub oddaniu strony w inne ręce, chcę ją zmodernizować, aby dać jej nową szansę i spróbować przekuć porażkę w sukces. W tym celu trzeba określić, co użytkownikom się na niej podoba, a co nie. Ze statystyk wejść niewiele wynika, bo wejścia na wszystkie wpisy mają podobne wartości (nie licząc linkowanych na „Wolnych Mediach”).

Mam kilka pomysłów – wszystkie łączy zawężenie profilu strony do wąskiej specjalizacji (np. do strony z samymi filmami animowanymi, tylko z grami, tylko z ciekawostkami, tylko z treściami własnymi, etc.).

W tym celu chciałbym zaapelować do użytkowników „Wolnych Mediów”, którzy mają dzieci, aby pokazali im „Jupi-Tupi” i poprosili o udział w ankiecie wielokrotnego wyboru. Mogą zaznaczyć wszystko, co im się podoba, a to co nie podoba, nie zaznaczać. Na podstawie wyników ankiety podejmę decyzję, jak stronę zmodernizować – które kategorie usunąć, a które zachować. Mile widziane sugestie – jak zmienić stronę – w komentarzach pod ankietą.

Ankietę można wypełnić tutaj.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net i Jupi-Tupi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,67 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Dzieci rosną i zmieniają zainteresowania. Nazwa strony ” Podaj dalej ” Kto chce zając się prowadzeniem strony , co chcesz by na stronie się znalazło?