Półwysep Arabski kolebką cywilizacji?

Opublikowano: 09.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 420

Tematem audycji są odkrycia dokonane na płw. Arabskim, w Iraku i Arabii Saudyjskiej. Dzisiaj można z całym przekonaniem powiedzieć że współczesne tereny Arabii były niegdyś bardzo istotnym miejscem, gdzie doszło do powstania pierwszych cywilizacji po “potopie”. Badania wskazują, że już ponad 8 000 lat temu rozkwitała tam jakaś mało znana kultura, po której pozostały zabudowania (ruiny), dzieła sztuki naskalnej- piękne, choć bardzo zniszczone przez czas reliefy wielbłądów- oraz rzeźby zwierząt, proste narzędzia kamienne. Naukowcy uznali, że ich oczom ukazał się obraz społeczeństwa dobrze zorganizowanego, prowadzącego stały tryb życia.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.