Poltergeist – Nawiedzenia na obwodnicy Stocksbridge

Opublikowano: 18.03.2012 | Kategorie: Audycje

Przeczytano 112 razy!

W 1987 r. podczas budowy obwodnicy Stocksbridge doszło do zadziwiającej serii spotkań ze „zjawami”, których świadkami byli m.in. strażnicy i policjanci. Oprócz widm bawiących się dzieci widywano tam wiele innych zagadkowych postaci.

Autor: Grzegorz Tarczyński z Infry
Premiera w RWM: 04.03.20121 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. Il 18.03.2012 17:22

    ci którzy budowali obwodnicę byli nawiedzeni – nawiedzeni przez faszystowskie, finansjerskie i kolonizatorskie demony.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X