Polskie pytania

Opublikowano: 25.04.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 690

Czy ERTMS i UE zatwierdzając jako obowiązujący w Europie system oparty na technice z lat sześćdziesiątych ub. wieku, który w Polsce ma być instalowany przez prawie 100 lat, a finansujących walkę z innowacjami polskimi zagrażających biznesom firm zachodnich, nie wypełnia normy na europejską mafię?

Czy w takim razie uczestnicy konsorcjum ERTMS: ALSTOM, BOMBARDIER, SIEMENS, THALES,CAF,ANSALDO STS, AZD PRAHA,MERMEC działając w Polsce na jej szkodę powinni być tolerowani w naszym kraju?

Czy ERTMS i UE, którzy nie wycofali Europejskiego Systemu Sterowania Pociągiem po kilkunastu wypadkach kolejowych spowodowanych błędami systemu, a także po stwierdzeniu prokuratora hiszpańskiego, że w trakcie wypadku pod Santiago de Compostela nie było żadnej łączności między systemem a lokomotywą, tym samym dają dowód że są światową mafią?

Czy formacja Jarosława Kaczyńskiego stała się automatycznie polską mafią, gdy w marcu 2007 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego zawarł kontrakt z mafią UE/ERTMS na budowę jej systemu na ¼ sieci kolejowej Polski w czasie 17 lat za gigantyczną kwotę 18,5 mld zł, które mają być w ramach 95% tej kwoty do podziału w szarej strefie pomiędzy mafię i w części do zwalczania w Polsce wszystkich innowacji zagrażających interesom firm zachodnich, na co są świadkowie?

Czy gdy jeszcze pod koniec trwania rządu gdy Jarosław Kaczyński mianował sporą grupę dożywotnich sędziów i prokuratorów to działał w interesie mafii?

Czy, gdy według kontraktu miał on się zacząć od 2009 roku, jeszcze w 2007 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego podjął decyzję o bezpłatnym przekazaniu wszystkich materialnych składników regionalnych kolei jak SKM i innych do których w ich struktury właścicielskie weszli licznie dotychczasowi pracownicy PLK, stworzył strukturę mafijną w Polsce?

Jak mogła zareagować mafia gdy Jarosław Kaczyński złożył dymisję rządu przed ustawowym uregulowaniem finansowania lukratywnego kontraktu?

Czy ujawniony ostatnio fakt posiadania nielegalnego pistoletu przez Cezarego Grabarczyka nie wskazuje na wątpliwości co do kontraktu z mafią?

Czy, po wyborach, gdy z koalicji politycznych sił związanych z mafią pozostał tylko ośrodek prezydencki, wypadek samolotu lotnictwa pod Mirosławcem w styczniu 2008 toku mógł służyć za bolesne przypomnienie podpisanego kontraktu?

Czy w 2008 roku gdy rząd PO próbował dwukrotnie nieudanie przeprowadzić ustawę finansującą powyższy kontrakt z mafią i wobec czego narastało ciśnienie i liczne wnioski o wotum dla ministra infrastruktury świadczyły o niecierpliwości mafii?

Czy gdy rząd PO kilkakrotnie przygotowywał ustawę o rozdzieleniu prokuratury od rządu które wetował prezydent, reprezentował on interesy mafii?

Czy gdy na początku 2009 roku prezydent w tej sprawie przegrał i tylko udało mu się nowemu prokuratorowi generalnemu wcisnąć na stałe dwóch zastępców jeszcze mianowanych przez brata, nie ratował on interesów mafii?

Czy napięty koniec 2009 roku po dwukrotnych nieudanych próbach ustawowego uregulowanie warunków kontraktu z mafią nie sprokurował warunków do katastrofy pod Smoleńskiem przy sprzyjającej do tego pogodzie?

Czy może być, że na oba loty do Smoleńska przygotowania były jednakowe, a zadecydowała pogoda o tym, który się skończył katastrofą?

Czy pośpieszne i nerwowe rozbicie pułku lotnictwa wojskowego, który realizował oba tragiczne loty służyło do zatarcia śladów?

Czy budowa autostrad i związane z nią perturbacje płacowe mogły być związane z zapewnieniem zysków mafii?

Czy od tego czasu, jak się wydaje, wszystkie budowy korzystające z funduszy europejskich oddają część ich na ten cel mimo, że ostatecznie w maju 2012 roku ustawa zatwierdzająca mafijny system została uchwalona przez Sejm?

Czy ponowne włączenie prokuratury do rządu jest realizacją interesów mafii?

Czy polscy i europejscy członkowie mafii odpowiedzą przed swoimi obywatelami za liczne katastrofy spowodowane przez Europejski System Sterowania Pociągiem i ich liczne ofiary spowodowane błędami konstrukcji systemu?

Czy niepodawanie przyczyn tych katastrof z wyjątkiem katastrofy pod Santiago de Compostela, gdzie o nich wypowiedział się hiszpański sąd, świadczy o mafijnym charakterze całych formacji unijnych i państwowych?

Czy za zwalczanie polskiej myśli innowacyjnej w różnych dziedzinach gospodarki polskie elity polityczne, zrzeszenia biznesu, dyrekcje banków, prokuratorzy i sędziowie, wyższe uczelnie i wszystkie media odpowiedzą tylko przez Bogiem?

Czy jeśli od czerwca 2016 roku Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski został poinformowany o haniebnym procederze z polskimi innowacjami, a Episkopat na ten temat milczy, to znaczy, że jest w mafii i korzysta z mafijnych pieniędzy?

Czy umożliwienie pochówku Lecha Kaczyńskiego z małżonką na Wawelu, mimo jego roli w tworzeniu mafii w Polsce było aktem poddania Episkopatu mafii?

Czym się różnią potępiane przez wszystkich akcje zaborców Polski i okupantów II wojny światowej wobec inteligencji polskiej od zwalczania myśli innowacyjnej Polaków obecnie?

Czy dzielenie się z wpływami z kontraktu z mafią z elitą polskich partii politycznych, mediami, zrzeszeniami biznesu, dyrekcjami banków, prokuratorami i sędziami, wyższymi uczelniami i Episkopatem było ze strony Jarosława Kaczyńskiego tymczasowym zagraniem, mającym na celu „złamanie” ich kręgosłupów moralnych, umożliwiającym rozwój mafii w Polsce?

Czy obecne zdobywanie pełnej dominacji nad TK i innymi instytucjami stojącymi na straży praworządności w Polsce prowadzi do pełnej dominacji Jarosława Kaczyńskiego w ramach mafii polskiej?

Czy w następnym kroku poprzez odbieranie mafijnych funduszy jednym, krytycznym wobec PiS, a zwiększanie ich tym, którzy ich popierają, Jarosław Kaczyński sypnie pieniędzmi szerszym masom, wobec których okaże się zbawcą Ojczyzny jak Piłsudski po „zamachu majowym”?

Autorstwo: Wojciech Szprynger
Źródło: WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Abaddon 25.04.2017 14:44

  Im więcej się dowiaduję na temat polityki tym bardziej czuję się zagubiony. Niby od dawna sam mówię, że między partiami nie ma różnicy bo zarówno lewa jak i prawa strona działa na naszą szkodę… Ale gdzieś tam w środku chciało by się wierzyć, że działania obecnego “rządu” mają na celu poprawienie naszej sytuacji w kraju. Te piękne słowa i pseudo patriotyczne gesty, te prospołeczne hasełka i pozorne poprawianie naszej sytuacji. A pod osłoną zamętu medialnego wokół nieistotnych spraw co kadencja, każdy kolejny “rząd” doprowadza ten kraj do coraz większego upadku a nas zmienia z podmiotu (przecież co kampanię wyborczą jesteśmy tacy ważni dla nich) w przedmiot o znikomej wartości, któremu wciska się kit, pokazuje miejsce w szeregu albo w kącie i wyciska ostatnie krople krwi. Takie artykuły jak powyższy utwierdzają w przekonaniu, że cała władza jest zepsuta do szpiku kości. Zarówno w kraju jak i poza naszymi granicami. To nie są przypadkowe złe decyzje i działania w dobrych intencjach dokonywane przez nieświadomych skutków niedoinformowanych członków. To są decyzje podejmowane w pełni świadomie przez zdradzieckich i kupionych przez mafię złamasów.

 2. Maximov 25.04.2017 21:02

  @Abaddon
  Trudno się nie zgodzić.
  Partie polityczne działają tylko i wyłącznie w swoim interesie.
  Może przez przypadek gdzieś zbiegnie się interes obywatela i partii.
  Jedynym rozwiązaniem jest pójście w kierunku demokracji bezpośredniej i uważne patrzenie na ręce naszym przedstawicielom.

 3. Czejna 25.04.2017 23:16

  Uklad jest wciaz silny, ale jawnosc i DB,
  ktora moze ewoluowac,
  rozpirzy go w drobny mak.
  Jedyna przeszkoda to my sami- narod.

 4. brzeszczot 26.04.2017 19:42

  Pewnie,że rządzi mafia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.