Polski przedstawiciel Grupy Bilderberg proponuje rozmieszczenie broni atomowej na Ukrainie

Opublikowano: 15.06.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1744

Po tegorocznym spotkaniu Grupy Bilderberg w Waszyngtonie, na którym omawiano przy obecności przedstawicieli wojsk USA, NATO, Ukrainy i innych krajów sytuację wokół konfliktu ukraińskiego, obecnie Radosław Sikorski zaproponował przekazanie Ukrainie broni atomowej.

W niedawnym wywiadzie dla telewizji Espreso Sikorski powiedział: „Wiadomo, że Ukraina zrezygnowała ze swojego [z czasów radzieckich] potencjału nuklearnego po podpisaniu Memorandum Budapeszteńskiego w 1994 roku. Wszyscy w tamtym czasie rozumieli, że Ukraina będzie niepodległym krajem w granicach ustanowionych w czasach sowieckich, mimo że Rosjanie jak i inni twierdzą, że takich gwarancji nie było. Ale ponieważ Rosja naruszyła Memorandum Budapeszteńskie, uważam, że my, jako Zachód, mamy prawo dać Ukrainie głowice nuklearne”.

Nie jest to jednak wypowiedź polskiego polityka, bo skąd niby Polska miała by mieć broń atomową. Sikorski jako członek komisji nadzorującej Grupy Bilderberg wyraża w ten sposób konsensus angloamerykańskiego establishmentu do jakiego doszło podczas niedawnego spotkania. Bezdyskusyjnie można przezeń wnioskować, iż zdecydowano się na zaostrzenie konfliktu i prowokacje wobec Rosji włącznie ze strategicznym rozlokowaniem na Ukrainie broni atomowej. Jest to o tyle istotne, iż wpycha Polskę coraz głębiej w potencjalnie bezpośredni konflikt z Rosją, konflikt, którego raczej nikt z polskich obywateli nie chce.

Postawa polityków w Polsce natomiast pokazuje, że Warszawa również nie chce szybkiego zakończenia wojny. Obecnie funkcjonuje polityka „strategicznej pauzy”, która ma przeciągnąć konflikt na Ukrainie do 2025 roku tak, aby Europa mogła się spokojnie dozbroić na potencjalną większą wojnę. Przez to zachodnie rządy chętnie wyświadczają Ukrainie „niedźwiedzią przysługę” – ratując kraj tworzą jeszcze większą wojnę.

Patrząc na działania globalistów pojawia się zasadnicze pytanie: czy w wyniku projektowanych na spotkaniu Grupy Bilderberg działań, polski rząd jest gotowy zamiast na „strategiczną pauzę” i dozbrajanie, kosztem ukraińskich ofiar, na konflikt atomowy?

Na podstawie: Espreso.tv
Źródło: PrisonPlanet.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Jestem przerażony, z jak wielką gładkością „elity” NWO realizują punkt po punkcie plan ujawniony w 2012 r. w filmie „Szach-mat dla ludzkości”. Pojawiły się też spekulacje, że szykowana jest fałszywa inwazję kosmitów, która zjednoczy ludzkość pod rządami Rządu Światowego.

17

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.