Rosyjska propaganda o Polsce

Opublikowano: 21.08.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 109

Niniejszy materiał wideo ukazuje nastawianie w rosyjskich mediach przeciwko Polsce i Polakom obywateli Rosji. Skala antypolonizmu, kłamstw antypolskiej propagandy w mediach jest zdumiewająca i można ją porównać chyba tylko z antypolonizmem żydowskim. Nie należy zapominać, że za rządów Putina dzień wyzwolenia Moskwy z rąk Polaków stał się świętem państwowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
franek
Użytkownik
franek

“….i można ją porównać chyba tylko z antypolonizmem żydowskim”

nie można. Autor umniejsza w ten sposób żydowski antypolonizm. To jest zupełnie inna skala, np. Rosjanie generalnie lubią Polaków a Żydzi nie. Nie lubią ich jako ludzie. Poza tym Żydzi nas obrabiają na Zachodzie i na naszym własnym podwórku, a Rosjanie tylko u siebie i na pół gwizdka. Żydzi systematycznie nas uczą tolerancji i multikulti chcąc wyeliminować Polaków jako członków znienawidzonej białej rasy. POwtarzam, skala jest nieporównywalna.

Warto też pamiętać o skali antyrosyjskiej propagandy w Polsce i wrogości Polski wobec Rosji. Rosja została uznana w Polsce za wroga którego należy wszelkimi dostępnymi środkami tępić. Wielu Polaków wierzy, że Rosjanie zamordowali im prezydneta, a większość jest przekonanych, że Rosja na nas napadnie. Zwykli ludzie w Polsce uważają Rosjan za podludzi i nie wstydzą się o tym mówić publicznie.
Skąd więc te godne schizofrenika zarzuty wobec Rosji? O sojuszników się pomartw.

“Nie należy zapominać, że za rządów Putina dzień wyzwolenia Moskwy z rąk Polaków stał się świętem państwowym.”

1. Po wyparciu Polaków z Moskwy zakończył się w Rosji okres Wielkiej Smuty.
2. Rocznica przypada na okres rocznicy rewolucji październikowej. Znaleziono po prostu wydarzenie które mogło “nadpisać” w kalendarzu poprzednie.

a tu histeria jakby Rosjanie świętowali spalenie Warszawy a nie oswobodzenie Moskwy. Kurcze, a może świętowania końca II Wojny uznamy za antyniemieckie?

Aaron Schwarzkopf
Użytkownik

Autor prezentowanego tu “arcydziełka” mógłby przynajmniej zadbać o poprawność językową i jakość “tłumaczenia”. Pisanie nazw narodowości z małej litery jest w języku polskim rażącym błędem (nie jedynym w napisach). “Tłumacz” ma raczej mierne pojęcie o języku rosyjskim. Np. w 05:05 wkłada w usta Żyrinowskiego słowa “Jesteście chamami”, podczas gdy zwrot “Вы бессовестные!” oznacza “Nie macie sumienia”. “Niewielka” różnica, a jaki efekt!
Dołączając się do wypowiedzi franka chcę jeszcze zadać pytanie: Czy pokazywanie burzenia “niesłusznych” pomników czy dewastacji nagrobków jest przejawem polonofobii?